Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 9. 2018, Nintendo, Nintendo Labo, Switch, Tlačové správy
 

Nadišiel čas vyraziť na cesty, potápať sa a lietať s Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit, najnovším prírastkom do radu interaktívnych zážitkov Nintendo Labo, ktorý využíva konzolu Nintendo Switch*. Prehľadové video Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit si môžete pozrieť zde.

Nová súprava obsahuje materiály na zostavenie niekoľkých jedinečných projektov s názvom Toy-Con: auto, lietadlo, ponorka, sprej, pedál a dva kľúče. Zábava sa však začína až pri stavaní týchto projektov.

V Adventure - režime pre jedného alebo viacerých hráčov** exkluzívne pre Nintendo Labo: Vehicle Kit - môžu hráči preskúmať veľký, tajomný svet zasnežených hôr, miest budúcnosti a dokonca archeologických ruín. Pohybovať sa po svete je rovnako jednoduché ako skočiť za volant Toy-Con Car, chytiť nôž Toy-Con Airplane alebo krútiť kormidlom Toy-Con Submarine. Ak chceš prejsť z jedného dopravného prostriedku na druhý, jednoducho vymeň Toy-Con kľúč a pokračuj v prieskume, či už na zemi, vo vzduchu alebo na mori.

Každé z troch vozidiel v Nintendo Labo: Vehicle Kit sa ovláda inak - pomocou vlastných ovládacích prvkov a špeciálnych schopností. Z ponorky môžeš vystreliť kotvu s hákom, roztočiť lietadlo a zhodiť z neho rakety, auto postaviť na zadné kolesá a vysunúť píly. Všetky tieto a ďalšie schopnosti môžete využiť pri aktivitách rozmiestnených v obrovskom, farebnom virtuálnom svete.

Široká škála hier, ktoré Vehicle Kit ponúka, vám zaručí veľa zábavy. V hre Rally hráči prechádzajú cez kontrolné body, aby dosiahli cieľovú čiaru; Circuit je pretekárska hra so zvratom - hráči strieľajú päsťami na súperov; Slot Car je klasická hra ovládaná len pomocou pedálu Toy-Con; a v hre Battle pretekári bojujú jeden na jedného s ostatnými hráčmi v bitke vozidiel.

Prispôsobenie je neoddeliteľnou súčasťou vášho zážitku z Nintendo Labo: Vehicle Kit. V Paint Studio si hráči vytvoria Toy-Con Spray a použijú ho na prispôsobenie svojich vozidiel a vodičov v hre. Keď hráči jemne zatrasú Toy-Con Sprayom, môžu skutočne počuť "guľôčku" vo vnútri, ako mieša farbu. V Toy-Con Garage môžu hráči zistiť, ako Nintendo Labo funguje, experimentovať s novými spôsobmi hry a vytvárať nové veci. Toy-Con Garage obsahuje Custom Controls, novú funkciu, ktorá umožňuje hráčom vytvoriť si vlastné ovládače na hranie s bežnými predmetmi z domácnosti. Pomocou hubky a zápisníka môžu vynaliezaví ľudia napríklad vytvoriť ďalší Toy-Con pedál pre svojho priateľa. Predstavivosti sa medze nekladú.

S Toy-Con Car a Pedal a po stiahnutí aktualizácie pre Mario Kart 8 Deluxe na Nintendo Switch*** môžu hráči od 19. septembra pretekať proti svojim priateľom. Pozrite si prehľad novej hrateľnosti vo videu Hranie Mario Kart 8 Deluxe s Nintendo Labo: Vehicle Kit na gamescom 2018. Hráči majú tiež možnosť hrať Mario Kart 8 Deluxe pomocou súpravy hračiek Toy-Con Motorcycle Kit Nintendo Labo: Variety Kit.

Nezabudni si pozrieť Nintendo Labo: Variety Kit a Nintendo Labo: Robot Kit, ktoré sú tiež k dispozícii. Viac informácií o Nintendo Labo nájdete na http://www.mojenintendo.cz/nintendo-labo/

Vytvárajte rôzne vozidlá, hrajte sa v tajomnom svete a objavujte nové spôsoby ich ovládania s Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit, ktorý je už v predaji.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.