Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 6. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Pridaj sa do boja ako Wonder Woman, Supergirl a Batgirl v hre DC Super Hero Girls: Teen Power, ktorá prichádza na Nintendo Switch už zajtra.

Pripravená zachrániť mesto zo spárov krutých zloduchov DC univerza, a to všetko pri zachovaní spoločenského života tínedžerky na strednej škole v Metropolise? Ak dokážeš hádzať batarangom rovnako úžasne ako si užívať mimoškolskú zábavu, potom Metropolis potrebuje tvoju pomoc.

V hre DC Super Hero Girls: Teen Power môžeš počas súbojov vykonávať ohromujúce kombá pomocou ľahko zapamätateľného ovládania a širokej škály schopností, z ktorých každá je prispôsobená šiestim hrateľným postavám: Wonder Woman využíva svoje schopnosti bojovníčky s lasom pravdy a lietajúcim štítom, Supergirl má Heat Vision a Super-Breath a Batgirl môže vynaliezať pomôcky na boj so zločinom, ako je Bat-Hook.

Nezaradená Harley Quinn s radosťou pácha neplechu s megaschopnosťou Jarný úlet, zatiaľ čo skúsená zlodejka šperkov Catwoman používa na zdrapenie nepriateľov Mačací tanec a Star Sapphire chytá nepriateľov do pasce s Klietkou lásky. Hračkárski nepolapiteľní poskokovia ani nebudú vedieť, čo ich zasiahlo.

Keď hráči neplánujú mocný úder, môžu skúmať rôzne oblasti Metropolis, zachraňovať stratené mačky a zbierať kostýmy, aby predviedli svoj vlastný štýl. Dokonca môžu obnoviť zničenú časť mesta tým, že darujú herné peniaze na otvorenie obchodov alebo umiestnenie ďalších budov.

Táto nová hra na motívy animovaného seriálu DC Super Hero Girls ponúka zábavu pre všetkých, ktorí niekedy chceli pomôcť občanom v núdzi a zároveň vykonať sladkú spravodlivosť. Takže sa potom nezabudnite zastaviť v kaviarni Sladká spravodlivosť.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.