Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

10. 3. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Súpis bojovníkov v hre Super Smash Bros. Ultimate sa začiatkom tohto mesiaca rozšíril o legendárnu Aegis z hry Xenoblade Chronicles 2 a jej ohnivú a svetelnú podobu. Bojovník Pyra/Mythra je súčasťou DLC Challenger Pack 9, ktoré obsahuje aj novú arénu a vybranú hudbu z hry Xenoblade Chronicles 2. Pozrite si nové video, v ktorom Masahiro Sakurai, riaditeľ série Super Smash Bros, opisuje bojové pohyby novej bojovníčky a zároveň predstavuje novú arénu Cloud Sea of Alrest.

Challenger Pack 9 je súčasťou hry Super Smash Bros. Ultimate Fighters Pass Vol. 2, ktorý si hráči môžu zakúpiť prostredníctvom obchodu Nintendo eShop za 29,99 €, a obsahuje Min Min z hry ARMS, Stevea a Alexa z hry Minecraft, Sephirotha z hry FINAL FANTASY VII a ďalšie dve postavy, ktoré budú oznámené v budúcnosti. Balíček Challenger Pack 9 je možné zakúpiť aj samostatne za 5,99 €.

V hre Xenoblade Chronicles 2 je Pyra legendárnou čepeľou, živou zbraňou hlavnej postavy Rexa. Po dramatických udalostiach v tejto RPG hre sa predstaví Mythra ako ďalšia osobnosť uzavretá v Pyre. Tieto dve postavy, ktoré sú v hre spojené osudom, sú prepojené aj priamo na bojisku v hre Super Smash Bros. Ultimate.

Pyra a Mythra sú na obrazovke výberu postavy zobrazené ako jeden bojovník, ale hráči si medzi nimi môžu kedykoľvek počas boja prepínať. Hlavnou silou Pyry je sila, zatiaľ čo Mythra vyniká rýchlosťou. Zmenou osobnosti môžu hráči žonglovať medzi Pyrou a jej silnými schopnosťami a Mythrou, ktorá sa po bojisku pohybuje s neuveriteľnou ľahkosťou. Táto strategická súhra rôznych osobností robí z bojovníka Pyra/Mythra úplne jedinečnú postavu medzi všetkými bojovníkmi hry Super Smash Bros. Ultimate.

Challenger Pack 9 ponúkne hráčom aj novú arénu Cloud Sea of Alrest, ktorá bola vytvorená na základe hry Xenoblade Chronicles 2. Aréna sa nachádza na chrbte Azurda, masívneho tvora, ktorý sa vznáša v Morí mrakov. Vďaka Azurde, ktorá cestuje po svetoch, majú hráči jedinečnú príležitosť byť svedkami ikonických momentov známych z Xenoblade Chronicles 2, vrátane plávajúcich lodí, Titánov a obrovských kráľovstiev. Hráči sa môžu tešiť aj na ďalšie obľúbené postavy z Xenoblade Chronicles 2 - buďte na pozore a objavte ich všetky!

Super Smash Bros. Ultimate obsahuje aj tri nové hudobné skladby z hry Xenoblade Chronicles 2. Medzi ďalšie novinky, ktoré na hráčov čakajú, patria nové obleky Mii Fii vrátane Arthurovej zbroje a helmy zo série GHOSTS 'N GOBLINS, Rathalosovej zbroje, helmy, Hunterovej zbroje a helmy zo série MONSTER HUNTER.

Viac informácií o hre Super Smash Bros. Ultimate a Ultimate Fighters Pass Vol. 2 navštívte oficiálnu stránku hry https://www.smashbros.comE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.