Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

14. 2. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Chce sa vám získať chutnú korisť a truhlice plné zlata? Máš šťastie, pretože SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD práve vychádza na Nintendo Switch. Viac o hre sa dozvieš v našom traileri SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD - Do the gun!

SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD od štúdia LEVEL-5 prináša poriadnu porciu vtipov zameraných priamo na hráča a absurdných odkazov na jedlo. V tejto roguelike RPG hre sa spolu s Chupom, Mayonnou a ďalšími hrdinskými hľadačmi pokladov prebojujete cez napínavé bitky, náhodne generované kobky a bláznivý humor, aby ste v krajine Tutti-Frutti obnovili poriadok. Zlý magnát Sultán Ocot sa totiž snaží vzkriesiť Deodragona Smörga Asborda, ktorý predstavuje hrozbu pre celý Snack World. Musíš ho zastaviť!

Predtým, než vyrazíte na cestu, zastavte sa v nadčasovom hernom obchode, aby ste si zakúpili všetku výbavu a doladili svoje vybavenie tak, aby ste zvládli nápor skutočnej bitky. Keď budete pripravení, ponorte sa do kobiek a hľadajte poklady, vyhýbajte sa nástrahám a porážajte desivých bossov. Pomocou "občerstvenia" si v boji vyčarujte pomocníka, striedajte svoju výbavu "jaras" priamo v priebehu boja a využite prevahu súpera pomocou rôznych elixírov. Spojte sily až so štyrmi priateľmi v online* a lokálnom kooperatívnom režime** a zdolajte najväčších bossov s ešte väčšou istotou.

Pripravte sa na skutočné dobrodružstvo, ktoré má spád! Hra SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD je teraz k dispozícii na konzolu Nintendo Switch.

*Online hranie vyžaduje internetové pripojenie a zaplatené členstvo Nintendo Switch Online. Na využívanie online služieb je potrebné mať účet Nintendo a akceptovať súvisiace podmienky. Platia všeobecné zásady ochrany osobných údajov. Niektoré online služby nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.
**Lokálny bezdrôtový multiplayer vyžaduje jednu konzolu a jednu kópiu hry na hráča.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.