Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 9. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Znovu preži vybrané klasické 3D Mario dobrodružstvá v kolekcii plošinoviek Super Mario 3D All Stars*, ktorá dnes vychádza na Nintendo Switch. Super Mario 3D All-Stars obsahuje kolekciu troch Super Mario hier: Super Mario 64, Super Mario Sunshine a Super Mario Galaxy, všetky vylepšené do HD rozlíšenia a optimalizované pre Nintendo Switch.

Okrem spomínaného vyššieho rozlíšenia v porovnaní s pôvodnými verziami boli všetky hry optimalizované tak, aby ponúkali plynulejší herný zážitok na Nintendo Switch. Super Mario 3D All-Stars obsahuje aj herný hudobný prehrávač, ktorý umožňuje prehrávanie hudby zo všetkých troch hier. Tú je možné prehrávať, aj keď je obrazovka konzoly Nintendo Switch vypnutá.

Super Mario 64

Super Mario 64 znamenal Mariov 3D debut s nadčasovým ovládaním, ktoré sa odvtedy používalo v každom jeho nasledujúcom 3D vydaní. Skáčte po stenách, robte saltá alebo lietajte a predovšetkým hľadajte obrázky v okolí zámku princeznej Peach, zbierajte hviezdy moci a zastavte Bowsera!

Super Mario Sunshine

Je čas vyraziť na pláž! Mario sa chystá stráviť tropickú dovolenku so svojimi priateľmi na krásnom ostrove Delfino. Namiesto oddychu však musí využiť svoju spoľahlivú technológiu F.L.U.D.D., aby odhalil tajný plán a identitu muža, ktorý stojí za zlými úmyslami. Mariov nový kamarát mu okrem iného umožňuje cestovať rôznymi svetmi vďaka parádnej vodnej pumpe! Po prvýkrát v histórii si hráči môžu tento titul vychutnať v pomere strán 16:9.

Super Mario Galaxy

Mario stojí pred intergalaktickou misiou, ktorej cieľom je pomôcť Rosaline zachrániť princeznú Peach z Bowserovho zovretia astronomickej veľkosti. Vzdoruj gravitácii a skáč z planéty na planétu pomocou pohybového ovládania alebo odovzdaj Joy-Con priateľovi, aby ti pomohol v režime Co-Star!

*Fyzických verzií hry je obmedzené množstvo, digitálna edícia sa bude predávať len do konca marca 2021.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.