Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 4. 2022, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Nintendo Switch Sports - najnovšia hra zo série Wii Sports - dnes vychádza pre Nintendo Switch.

V šiestich športoch - futbal, volejbal, bowling, tenis, bedminton a chambari - budete pomocou ovládača Joy-Con vykonávať rôzne pohyby, ktoré vás dovedú k víťazstvu. Okrem toho bude do hry pridaný golf* v rámci bezplatnej aktualizácie ešte toto leto! Všetky športy si môžete užiť sólo alebo s rodinou a priateľmi, ktorí sa k vám môžu pridať lokálne alebo online**. Ďalšou možnosťou je vyzvať náhodných hráčov z celého sveta alebo vyskúšať Pro League.

Vďaka ovládačom Joy-Con si môžete vychutnať intuitívne ovládanie, ktoré kopíruje vaše skutočné správanie v rámci jednotlivých športov. Takto pridáš rotáciu bowlingovej alebo tenisovej loptičke a s príslušenstvom Leg Strap*** (je súčasťou fyzickej verzie hry) budeš kopať volejbalové lopty v režime Shoot-Out. V rámci bezplatnej letnej aktualizácie* bude hra rozšírená o možnosť hrať klasické futbalové zápasy s týmto príslušenstvom. Táto kolekcia športov bola navrhnutá pre hráčov všetkých úrovní, takže si športovú akciu môže užiť každý.

Nintendo Switch Sports tiež predstavuje prispôsobiteľné postavy s názvom Sportmates. Počas online hrania budete získavať body, ktoré potom môžete vymeniť za herné predmety v podobe štýlového oblečenia alebo športového vybavenia. Nové predmety sa budú objavovať každý týždeň, takže nezabudnite skontrolovať, čo je nové. Budete tiež môcť hrať za svoje obľúbené postavičky Mii!

*Vyžaduje sa bezplatná aktualizácia. Na stiahnutie bezplatnej aktualizácie je potrebné internetové pripojenie. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať príslušné podmienky. Uplatňujú sa zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo.

**Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilný ovládač pre každého hráča. Môžu byť potrebné ďalšie ovládače (predávané samostatne). Na hranie online je potrebné internetové pripojenie. Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať príslušné dohody. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o ňom sa dozviete tade.

***Na niektoré funkcie je potrebné príslušenstvo v podobe remienka na nohy. Digitálna verzia a Leg Strap sa predávajú samostatne, fyzická verzia obsahuje príslušenstvo v balení. Remienok na nohy, ktorý je súčasťou Ring Fit Adventure, je kompatibilný s Nintendo Switch Sports.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.