Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

25. 9. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Do hry Animal Crossing: New Horizons prichádza jeseň. Zo stromov padajú žalude a šišky, ktoré čakajú na svoje využitie v nových kutilských receptoch. Na ceste je však aj ďalší obsah. Od 30. septembra bude na Nintendo Switch k dispozícii bezplatná aktualizácia* pre hru Animal Crossing: New Horizons. Nová aktualizácia dá hráčom ochutnať strašidelnú atmosféru jesene vďaka halloweenskym kostýmom, množstvu možností prispôsobenia postavy, DIY projektom a rôznym oslavám.

Objavte nové strašidelné kostýmy, bohaté možnosti prispôsobenia postavy, strašidelné reakcie a mnoho ďalšieho v novej aktualizácii Get Spooky with the Animal Crossing: New Horizons 30. septembra!!! trailer.

Dole nájdete kompletný zoznam všetkých nových funkcií, ktoré sa objavia v bezplatnej aktualizácii pre hru Animal Crossing: New Horizons od 30. septembra:

  • Pestovanie tekvíc - semienka tekvíc sú v hre k dispozícii počas celého roka od Leifa alebo počas októbra v obchode Nook's Cranny. Keď tekvice vyrastú, sú pripravené na zber a následné použitie v projektoch DIY tekvice.
  • Prípravy na Halloween - tekvice sú len začiatkom nového obsahu na oslavu sviatku Halloween, ktorý na hráčov v hre čaká. S blížiacim sa veľkým dňom budú mať hráči možnosť zásobiť sa sladkosťami v predstihu. Kostýmy, ako napríklad oblek čarodejníka alebo prevlek múmie, si môžu zakúpiť počas októbra v obchode Able Sisters. Farby na telo a farebné kontaktné šošovky je možné zakúpiť výmenou za bonusovú hernú menu, Nook Miles. Okrem toho si hráči budú môcť navzájom vymieňať recepty s halloweenskou tematikou.
  • Slávnosti halloweenskej noci - S príchodom halloweenskej noci 31. októbra sa susedia od 17.00 h zídu na námestí bohato vyzdobenom množstvom halloweenských dekorácií. Hráčov navštívi aj tajomný hosť: Jack, "kráľ Halloweenu". Hráči, ktorí Jacka obdarujú lízankami a sladkosťami, získajú strašidelné odmeny. Ponechanie niektorých sladkostí pre susedov pomôže hráčom vyhnúť sa zlomyseľným žartom z ich strany. Našťastie budú mať hráči možnosť naučiť sa niekoľko nových reakcií, aby adekvátne vyjadrili svoje pocity alebo obavy.
  • Zoznam obľúbených snových miest - Možnosť zdriemnuť si a navštíviť iné ostrovy vo svojich snoch bola predstavená začiatkom tohto leta v rámci letnej aktualizácie. Teraz si hráči budú môcť vytvoriť zoznam svojich obľúbených ostrovov, ktoré chcú navštíviť vo svojich snoch, čo im uľahčí kedykoľvek sa na ne vrátiť***.
  • Aktualizácia služby NookLink - služba NookLink dostupná v rámci aplikácie Nintendo Switch Online pre smartfóny dostane začiatkom októbra aktualizáciu. Vďaka tejto aktualizácii získajú hráči možnosť vykonávať reakcie v hre****. Čo tak využiť túto možnosť?

Ďalšia aktualizácia pre Animal Crossing: New Horizons bude k dispozícii koncom novembra.

*Na stiahnutie najnovších údajov aktualizácie poskytujúcich prístup k určitým herným udalostiam, keď budú k dispozícii, je potrebné vysokorýchlostné internetové pripojenie.

**Vyžaduje sa bezplatná aktualizácia softvéru. Na stiahnutie softvérových aktualizácií je potrebné širokopásmové internetové pripojenie, ako aj registrácia a pripojenie účtu Nintendo a súhlas s podmienkami zmluvy o účte Nintendo a zásadami ochrany osobných údajov.

*** Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a súhlasiť s príslušnými podmienkami. Uplatňujú sa zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.

****Aby ste mohli využívať funkciu reakcie v hre, je potrebná inštalácia najnovšej aktualizácie softvéru pre Animal Crossing: New Horizons a hra musí byť pripojená k internetu počas celého času používania NookLink.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.