Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 12. 2019, Hry, Nintendo, Switch
 

Čo vás čaká v tréningu mozgu Dr. Kawashima?

Klasické a nové cvičenia!
Pripravte svoj mozog na nové výzvy v hre Dr Kawashima's Brain Training pre Nintendo Switch! Vychutnajte si nové cvičenia, z ktorých niektoré využívajú infračervenú kameru umiestnenú na pravom Joy-Cone, alebo si vyberte z klasických cvičení z predchádzajúcich hier Brain Training, ktoré môžete ovládať stylusom (súčasťou krabicovej distribúcie hry) alebo prstom. Je to vo vašich rukách!

Rôznorodé výzvy
Otestujte svoje schopnosti v kombinácii cvičení a testov s rôznymi hernými štýlmi, či už používate Nintendo Switch vo vertikálnej polohe a ovládate ho stylusom alebo prstom, alebo využívate infračervenú kameru na pravom Joy-Cone, ktorá rozpozná tvar vašich prstov! Poďme sa pozrieť na niektoré z nich:

  • Výpočty prstami: Riešte matematické rovnice pomocou prstov. Aj keď máš odpoveď na jazyku, musíš konať rýchlo!
  • Kameň, papier, nožnice: Pokúste sa vyhrať - a prehrať - pomocou prstov v hre Kameň, papier, nožnice.
  • Slovná hádanka: Spájajte písmená a vytvorte slová.
  • Fotografická pamäť: Zapamätajte si zobrazené fotografie.
  • Dvojitá úloha: Skáčte cez prekážky a zároveň vyberajte najvyššie číslo.

... a ešte viac!

Trénujte spolu!
Každý s jedným Joy-Conom v ruke súťažte s priateľmi alebo rodinou vo vybraných typoch tréningov vrátane:

  • Pozorovanie vtákov: Súťažte v počítaní vtákov na čas.
  • Počítanie políčok: Pokúste sa zapamätať si počet políčok.

Ako starý je váš mozog?"
Vypočítajte si celkové skóre veku mozgu vykonaním niekoľkých po sebe nasledujúcich cvičení zameraných na rýchlosť spracovania informácií, krátkodobú pamäť a sebaovládanie. Myslíte si, že sa vám bude dariť lepšie ako vašej rodine a priateľom? Nastavte si upozornenie, aby vám konzola Nintendo Switch pripomínala vaše každodenné cvičenia - aj keď je konzola v režime spánku.

Ukážte sa online!
Ak ste pripojení k internetu a máte členstvo v službe Nintendo Switch Online, môžete sa pochváliť svojimi hernými rebríčkami a súťažiť s priateľmi! Zároveň bude Nintendo organizovať pravidelné majstrovstvá sveta v tréningu mozgu.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.