Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 5. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Hráči môžu zajtra zažiť bláznivé a nepredvídateľné dobrodružstvo, keď sa na Nintendo Switch objaví hra Miitopia. Cestujte rozľahlým svetom a bojujte s nepriateľmi na svojej misii, ktorej cieľom je zachrániť tváre ukradnuté zlovestným Temným pánom. Hráči si môžu vytvoriť a obsadiť do hlavných úloh kohokoľvek chcú, od odvážnych členov družiny, ktorí sa pridajú k výprave, až po veľkého zloducha, samotného Temného pána.

Po tom, čo porazíte desivých nepriateľov, sa oplatí oddýchnuť si v krčme a budovať vzťahy medzi postavami Mii. Ak sa členovia partie zblížia, ich priateľstvo sa bude rozvíjať. Postavy Mii môžete posielať do kaviarní, kín a na mnohé ďalšie miesta. Žiadne dve priateľstvá nebudú rovnaké! Očakávajte zábavné interakcie, náhodné výmeny názorov a nezvyčajné situácie, vďaka ktorým bude toto dobrodružstvo jedinečné.

Váš tím doplní kôň, dôveryhodný spoločník na cestách. Ak hráč strávi čas s týmto novým priateľom, bude odmenený vernosťou. Koník vám v boji požičia pomocné kopyto a bude vždy stáť po vašom boku.

Postavy Mii je možné vytvoriť a pridať do hry prostredníctvom aplikácie Mii na Nintendo Switch a tiež je možné si pestrú súpisku požičať od priateľov*. V hre Miitopia majú teraz hráči viac možností prispôsobenia a vďaka pútavým parochniam, farebným účesom a líčeniu bojovníkov vyzerajú Mii postavičky úžasnejšie ako kedykoľvek predtým.

Demoverzia hry Miitopia je k dispozícii zadarmo pre každého, kto chce toto komediálne fantasy dobrodružstvo ochutnať. Uložené údaje z dema je možné preniesť do plnej hry, takže hráči môžu plynule pokračovať v dobrodružstve.

*Počas hrania online je potrebné pripojenie k internetu. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať súvisiacu zmluvu. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.