Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

10. 9. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

WarioWare: Get It Together! vychádza na Nintendo Switch - a tentoraz musia hráči pomôcť Wariovi a jeho posádke prekonať svet mikrohier. Prvýkrát v sérii môžu fanúšikovia hrať za rôzne postavy zo sveta WarioWare v rôznych herných režimoch vrátane príbehového režimu, režimu Variety Pack pozostávajúceho z 10 maniakálnych režimov, ktoré si môžete vyskúšať vy a až traja ďalší hráči, a online výziev.

Nemôžete sa dočkať? Potom zamier do obchodu Nintendo eShop, stiahni si bezplatnú ukážku a pusť sa priamo do akcie.

Hráči môžu ovládať nielen Waria, ale aj ostatných členov partie a využívať ich charakteristické šialené schopnosti na plnenie misií v stovkách mikrohier. Zdieľajte Joy-Con s kamarátom alebo použite vlastnú konzolu Nintendo Switch v lokálnom bezdrôtovom multiplayeri* a pustite sa spoločne do príbehového režimu, alebo si vychutnajte chaos v príznačne nazvanom režime Variety Pack, ktorý ponúka kompetitívny párty režim až pre štyroch hráčov. Hráči môžu dokonca hodiť svoj klobúk do ringu vo výzve Wario Cup, rotujúcej týždennej súťaži o najlepšie skóre, alebo v hodnotenom režime s online rebríčkami.**

* Hra pre viacerých hráčov vyžaduje jeden kompatibilný ovládač pre každého hráča. Pre režim pre viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo, hry a/alebo systémy, ktoré sa predávajú samostatne.

** Vyžaduje sa internetové pripojenie. Ak chcete používať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a akceptovať príslušné dohody. Platia zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo. Viac informácií o platenom online členstve.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.