Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

29. 5. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Hráči sa môžu pridať k Shulkovi, ktorý sa vydáva na cestu do budúcnosti a odhaľuje tajomstvá mocného meča Monado v Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, ktorá je už k dispozícii pre Nintendo Switch. Dobrodruhovia sa vydávajú na napínavú cestu odohrávajúcu sa vo svete plnom farieb a hlavne príšer, ktorý ponúka súboje v reálnom čase s vysokou mierou stratégie a bohatý príbeh s nezabudnuteľnými postavami.

Xenoblade Chronicles: Definitive Edition prináša na konzolu Nintendo Switch kritikmi oceňovanú prvú hru zo série Xenoblade Chronicles RPG, pridáva množstvo zmien, doplnkov a vylepšení vrátane úplne nového epilógu s názvom Future Connected, ktorý sa odohráva rok po skončení pôvodnej hry. Tento nový príbeh je k dispozícii hneď od začiatku a hráči si ho môžu vychutnať, kedykoľvek budú chcieť.

Pozrite si nový launch trailer, aby ste sa lepšie pozreli na to, čo Xenoblade Chronicles: Definitive Edition ponúka:

Hráči môžu tiež preskúmať rozsiahly svet Bionis a Mechonis s vylepšeným vzhľadom, novými modelmi postáv, remastrovaným soundtrackom, novými súbojmi Time Attack, novými režimami Casual a Expert, režimom Event Theter, v ktorom je možné sa vrátiť k odomknutým scénam, a zmenenou hernou ponukou pre jednoduchšiu navigáciu. Obrovský svet plný tajomstiev čakajúcich na objavenie, komplexné postavy, ktoré stretnete pri plnení úloh, to všetko spolu vytvára nezabudnuteľný zážitok z RPG.

Pridajte sa k Shulkovi v jeho boji za budúcnosť v hre Xenoblade Chronicles: Definitive Edition, k dispozícii už teraz. Rozsiahly svet Bionis a Mechonis, ktorý obsahuje vylepšený vizuál, remastrovanú hudbu, upravené herné menu a nový epilóg, je vôbec po prvýkrát dostupný na Nintendo Switch.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.