Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

19. 1. 2024, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Od dnes sa môžeš pustiť do tajomného dobrodružstva v Another Code: Recollection pre Nintendo Switch. Pridaj sa k sirote menom Ashley, ktorá dostala list od svojho otca, o ktorom si myslela, že zomrel. Tento list spustí reťaz záhadných udalostí, ktoré ju zavedú na tajomný a vzdialený ostrov Blood Edwads, kde ju čakajú odpovede. Kto alebo čo za tým všetkým stojí? Pozrite si nový trailer na hru Another Code: Recollection - What Mysteries Await You | Nintendo Switch.

Another Code: Recollection obsahuje hneď dve hry: Another Code: Another Code: Two Memories a Another Code: R - Cesta do stratených spomienok. Odhaľte minulosť a objavte pravdu v týchto dvoch tituloch, ktoré obsahujú vylepšenú grafiku, plne preskúmateľné prostredia, nový dabing, soundtrack a prepracované hádanky. Pridané boli aj voliteľné systémy nápovedy a navigácie. Tie ocenia hráči, ktorým by sa hodila malá pomoc pri zisťovaní ďalšieho postupu.

Demoverzia hry je už k dispozícii na Nintendo eShope. Môžete si pozrieť úvodnú kapitolu hry Another Code: Two Memories s postupom, ktorý ťa nakoniec zavedie do plnej verzie.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.