Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

13. 12. 2019, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

V novej videoprezentácii Indie World dnes spoločnosť Nintendo odhalila celý rad nových nezávislých titulov od vývojárov z celého sveta, ktoré prídu na Nintendo Switch v roku 2020 - a boli oznámené dve hry, ktoré si môžeš zahrať už dnes. Rozsiahly zoznam titulov zahŕňa Axiom Verge 2, pokračovanie pozitívne prijatého prvého titulu; Sports Story od tvorcov populárnej Nintendo Switch exkluzivity Golf Story; a retro bojovú akciu Streets of Rage 4. Dva tituly, ktoré sú vám k dispozícii od dnešného dňa, The Talos Principle:

Silný rok 2019, čo sa týka nezávislých hier na Nintendo Switch, uzatvárajú tituly Talos Deluxe Edition a Dauntless.

Pre viac informácií si pozrite Indie World - 10.12.19 (Nintendo Switch) videoprezentáciu alebo prejdite na Indie World Hub na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Nintendo.

Video prezentácia okrem iného ukazuje:

 • Axiom Verge 2 od Thomas Happ Games: Objavte počiatky sveta Axiom Verge v očakávanom pokračovaní kritikmi oceňovaného prvého dielu. Axiom Verge 2 vychádza na Nintendo Switch na jeseň 2020.
 • Sports Story od Sidebar Games: Od tvorcov Golf Story prichádza ďalšia adventúra, ktorá ponúka tenis, tajomné kobky, špionáž, zábavné minihry a množstvo nových priateľov (a nepriateľov), ktorých na svojej ceste stretnete. Sports Story vyjde exkluzívne na Nintendo Switch v polovici roka 2020.
 • Dauntless by Phoenix Labs: Pridajte sa k miliónom hráčov v Dauntless, najrýchlejšie rastúcej online akčnej RPG hre, a objavte rozsiahly free-to-play online svet. Vďaka cross-play môžete stáť a zabíjať ničivé beštie bok po boku so svojimi priateľmi z celého sveta. Hra Dauntless vychádza dnes na Nintendo Switch spolu s exkluzívnym obsahom Skyfighter Armor a Skymetal Weapon Set, vďaka čomu budete na lov vhodne vybavení. Kozmetický balíček obsahuje skiny zbraní pre všetkých 7 typov zbraní v hre a štýlovú sadu brnenia.
 • Princíp Talos: Vydanie Deluxe od spoločnosti Croteam. Budete riadiť drony, manipulovať s laserovými lúčmi a hrať sa s časom. The Talos Principle:
 • Talos: Deluxe Edition je už k dispozícii na Nintendo Switch.
 • The Survivalists od Team17: Titul The Survivalists spája mechaniky craftingu, budovania základne a prežitia spolu s niekoľkými ďalšími prekvapeniami do nového dobrodružstva zasadeného do sveta The Escapists. Vďaka lokálnemu a online multiplayeru na Nintendo Switch môžu spolu bezdrôtovo hrať až 4 hráči. The Survivalists vyjde na Nintendo Switch v roku 2020.
 • Streets of Rage 4 od Dotemu / Guard Crush Games / Lizardcube: Streets of Rage 4 nadväzuje na legendárnu trilógiu Streets of Rage v obvyklom štýle beat'em up. Môžete sa tešiť na svieži príbeh, nové pohyby a nespočetné množstvo nebezpečných úrovní oplývajúcich zločinom. V hre Streets of Rage 4 - ktorá vyjde v prvej polovici roka 2020 na Nintendo Switch - nebude núdza o čerstvo ugrilované kurča na tanieri a podivných týpkov, ktorí si pýtajú bitku.
 • Gleamlight od D3PUBLISHER: Táto jedinečná vitrážová hra, v ktorej sa hráč stáva mečom (áno, naozaj mečom), rozpráva desivý, smutný, ale aj hrejivý príbeh z nádherného kresleného sveta vitráží. Od vývojárov hry Bloodstained: Ritual of the Night príde hra Gleamlight na Nintendo Switch začiatkom roka 2020.
 • SkateBIRD od Glass Bottom Games: len sa pozrite, ako sa títo roztomilí vtáčikovia kotúľajú! Či už sa šmýkajú po zakrivenej slamke, hádžu kickflipy cez zošívačky a vystrihovačky, alebo križujú park oblepený lepiacou páskou, skatebirds sa vždy snažia vydať zo seba to najlepšie - a vyzerajú pri tom úplne rozkošne. SkateBIRD vyjde na Nintendo Switch koncom roka 2020.
 • Bake 'n Switch od Media Group: V tejto párty bitkárskej hre, v ktorej ide o jedlo, až štyria hráči* spolupracujú pri miešaní, miesení a pečení cesta, kým vyprší časový limit. Bake 'n Switch vám v lete 2020 upečie niečo špeciálne na Nintendo Switch.
 • SuperMash od Digital Continue: Milostný list hernej komunite, to je SuperMash. Hra sa odohráva v obchode s videohrami, ktorého majitelia - brat a sestra - objavili záhadnú hernú konzolu. V hre SuperMash hráči nikdy nevedia, čo môžu očakávať, pretože hra mieša dva rôzne herné žánre a zakaždým vytvára úplne iné dobrodružstvo. SuperMash vyjde na Nintendo Switch v máji 2020.
 • Plavba vpred od The Quantum Astrophysicists Guild: Nie je nad veľkolepé dobrodružstvo na šírom mori, ktoré kombinuje tradičné námorné bitky s prieskumom. Užite si procedurálne generovanú mapu, na ktorej nájdete množstvo menších či väčších ostrovov. Plňte úlohy, zachraňujte námorníkov a okrádajte pirátov. Sail Forth vypláva z prístavov na Nintendo Switch v roku 2020.
 • Vraždy podľa čísel od Mediatonic: Z televíznych štúdií na honosné galavečery... Prídete na koreň spletitým intrigám, podvodom a predovšetkým vraždám? Musíte poskladať pravdu pixel po pixeli. Soundtrack k hre zložil Masakazu Sugimori, ktorého hudbu možno počuť v pozadí hier Phoenix Wright: V súčasnosti je v hre Ace Attorney a Viewtiful Joe. Murder by Numbers bude prvou hrou, ktorú hráči uvidia na Nintendo Switch začiatkom roka 2020.
 • Liberated od Atomic Wolf: Liberated spája umelecký štýl kyberpunkových ručne kreslených románov s interaktivitou a akciou a vytvára tak jedinečný herný zážitok. Pri listovaní knihou budete jeden deň potajomky zabíjať nepriateľov a druhý deň si užívať skákavé pasáže. Aby ste však odhalili pravdu, musíte sa pozrieť z viacerých uhlov. Liberated vyjde v roku 2020 najskôr na Nintendo Switch.
 • Boyfriend Dungeon od Kitfox Games: táto hra je kombináciou simulátora randenia s typickým "dungeonom". Hráč si buduje vzácne spomienky so svojimi milovanými, ktoré potom používa ako zbrane a využíva ich jedinečné bojové schopnosti, aby porazil príšery a odhalil tajomstvá podzemia. Boyfriend Dungeon chce byť v roku 2020 na konzole Nintendo Switch viac než len priateľmi.
 • Dreamscaper od Afterburner Studios: Niekedy je jediným spôsobom, ako sa vyrovnať s problémom vo svojom živote, vrhnúť sa doň po hlave... aj keď ide o boj s desivou depresiou, ktorá sa usídlila v podvedomí mladej ženy. Kombinácia boja na blízko, streľby z vtáčej perspektívy a prechádzania dungeonmi v podobe hry Dreamscaper príde na konzoly najskôr na Nintendo Switch začiatkom roka 2020.
 • Oddworld: Stranger's Wrath od Oddworld Inhabitants: V tejto klasickej akčnej adventúre hráči ovládajú Strangerovu netradičnú kušu, ktorá strieľa doslova živé náboje - od hlodavcov až po hmyz. Definitívna verzia tejto klasiky s vylepšeným ovládaním FPS a gyroskopickým zameriavaním vyjde na Nintendo Switch v januári 2020 a už teraz si ju môžete predobjednať.

V rámci živého prenosu prezentácie Indie World spoločnosť Nintendo odhalila mnohé z pripravovaných nezávislých titulov na Nintendo Switch. Dauntless a The Talos Principle: Deluxe Edition sú k dispozícii už dnes, zatiaľ čo Axiom Verge 2, Sports Story, Streets of Rage 4 a mnohé ďalšie prídu na trh budúci rok v roku 2020.

Súvisiace videá:Indie World - 10.12.19 (Nintendo Switch)

Súhrn najdôležitejších informácií o uvedených hrách:

 • Axiom Verge: vydáva Thomas Happ Games; európsky dátum vydania: jeseň 2020
 • Sports Story: vydavateľ Sidebar Games; dátum vydania v Európe: polovica roka 2020
 • Streets of Rage: vydavateľ Dotemu; dátum vydania v Európe: prvá polovica roka 2020
 • The Talos Principle: Deluxe Edition: vydáva Croteam; dátum vydania v Európe: k dispozícii už teraz
 • Dauntless: vydáva Phoenix Labs; dátum vydania v Európe: k dispozícii už teraz
 • Oddworld: Stranger's Wrath: vydáva Oddworld Inhabitants; dátum vydania v Európe: január 2020
 • Dreamscaper: vydáva Afterburner Studios; dátum vydania v Európe: začiatok roka 2020
 • Murder by Numbers: vydáva Mediatonic; dátum vydania v Európe: začiatok roka 2020
 • Gleamlight: vydáva D3PUBLISHER; dátum vydania v Európe: začiatok roka 2020
 • SuperMash: vydáva Digital Continue; dátum vydania v Európe: máj 2020
 • Bake 'n Switch: vydáva Streamline Media Group; dátum vydania v Európe: leto 2020
 • SkateBIRD: vydáva Glass Bottom Games; dátum vydania v Európe: koniec roka 2020
 • Sail Forth: vydáva The Quantum Astrophysicists Guild; dátum vydania v Európe: 2020
 • Liberated: vydáva Atomic Wolf; dátum vydania v Európe: 2020
 • Boyfriend Dungeon: vydáva Kitfox Games; dátum vydania v Európe: 2020
 • The Survivalists: vydáva Team17; dátum vydania v Európe: 2020


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.