Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 3. 2023, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Je čas obrátiť stránky knihy v hre Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon pre Nintendo Switch! Táto ilustrovaná kniha o dobrodružnom príbehu mladej čarodejnice v tréningu temných umení vychádza už dnes. Hráči sa môžu pridať k Cereze a jej démonovi Cheshireovi na ceste lesom plným víl, aby objavili korene titulnej čarodejnice Umbry.

Dávno predtým, než sa stala známou ako Bayonetta, Cereza zahodila opatrnosť a vydala sa do nebezpečného Avalonského lesa v nádeji, že zachráni svoju uväznenú matku. Spolupráca medzi ňou a Cheshireom, či skôr jeho jedinečnými schopnosťami, je kľúčom k prekonaniu všetkých prekážok, pascí a najmä Tír na nÓgs - iluzórnych kobiek, ktoré preveria tímovú spoluprácu oboch hrdinov. Hľadajte elementárne jadrá a vylepšujte schopnosti svojho dua, čo vám umožní otvoriť nové cesty vpred a vymýšľať nové stratégie v bitkách.

Demoverzia obsahujúca prvé kapitoly hry je v súčasnosti k dispozícii v obchode Nintendo eShop. Hráči si môžu svoj postup preniesť do plnej hry a pokračovať v dobrodružstve presne v tom bode, v ktorom skončili počas demo verzie. Demo aj plná verzia ponúkajú rôzne možnosti sprístupnenia, ako napríklad zníženie poškodenia alebo automatizáciu niektorých ovládacích prvkov. Titul si užijú úplní nováčikovia aj matadori série.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.