Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

10. 6. 2022, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Mario Strikers: Battle League Football dnes vychádza pre Nintendo Switch a obsahuje hru Strike, v ktorej musí päť hráčov na každej strane spôsobiť na ihrisku čo najväčší chaos, aby zvíťazili.

V hre Mario Strikers: Battle League Football si môžete vybrať zostavu zo známych tvárí Hubového kráľovstva vrátane Maria, Peach, Donkey Konga a Toada a hrať lokálne* až s ôsmimi hráčmi alebo skúsiť šťastie online.** Spolupráca medzi členmi bude mimoriadne dôležitá, rovnako ako používanie Hyper Strikov, ktoré pri správnom použití znamenajú strelenie dvoch gólov. Strike nepozná fauly, takže na dosiahnutie víťazstva môžete na ihrisku využiť všetky možné prostriedky!

Bez akýchkoľvek pravidiel je obrana kľúčová! Vďaka možnosti rýchleho naskočenia do hry majú fanúšikovia stále možnosť využívať zložitejšie stratégie nasadením rôzneho vybavenia jednotlivých futbalistov. To zase môže znamenať rôzne rýchlostné, silové alebo strelecké štatistiky. Každý hráč má tiež charakteristický štýl útočníka.

Akonáhle vybehnete na ihrisko, môže sa začať skutočná futbalová zábava, a to ako s priateľmi lokálne, tak aj v online režime Strikers Club. Tu si môžete vytvoriť vlastný klub až s 19 ďalšími hráčmi. Potom môžete súťažiť s ostatnými klubmi a získavať body a postupovať v ligách. Majiteľ klubu si môže prispôsobiť dresy a vďaka žetónom aj miestnu svätyňu.

*Pre režim pre viacerých hráčov môžu byť potrebné ďalšie doplnky, hry a/alebo konzoly (všetko sa predáva samostatne)

**PredplatnéNintendo Switch Online (predáva sa samostatne) a Nintendo účet sú potrebné pre online hranie. Nemusí byť k dispozícii vo všetkých krajinách. Na hranie online je potrebné internetové pripojenie. Platia zmluvné podmienky. Viac informácií nájdete na stránke https://www.mojenintendo.cz/switch/onlineE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.