Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 4. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

7. mája 2021 k farebnej ponuke Nintendo Switch Lite pridá úplne nový farebný variant. Všetky modely Nintendo Switch Lite sú navrhnuté na hranie z ruky, takže si hráči môžu vziať svoju rozmanitú zbierku hier kamkoľvek so sebou.

Jedným z takýchto titulov je hra New Pokémon Snap, v ktorej budú hráči skúmať sviežu scenériu neznámeho ostrova a fotografovať Pokémonov. Hľadanie Pokémonov v ich prirodzenom prostredí bude zahŕňať prieskum rozmanitých lokalít vrátane hustých džunglí, rozľahlých púští a odhaľovanie záhady fenoménu Illumina. Nový Pokémon Snap vyjde pre rodinné konzoly Nintendo Switch 30. apríla.

Ďalším prírastkom do knižnice hier bude veselé dobrodružstvo Miitopia, ktoré bude k dispozícii 21. mája, túto hru si môžete užiť s rodinou a priateľmi. V tejto výprave, ktorá srší vtipom, si môžete vybrať ľubovoľnú postavu a vydať sa na cestu zlodejovi tváre, Temnému pánovi. Tieto dva tituly sú len ochutnávkou dobrodružstva, ktoré na hráčov Nintenda Switch čaká.

Konzola Nintendo Switch Lite, ktorá je určená na hranie hier z ruky, má integrované ovládacie prvky a je ľahšia a tenšia ako klasická konzola Nintendo Switch. Stále si na nej môžete zahrať tituly zo širokej ponuky titulov, ktoré podporujú hranie na prenosných zariadeniach.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.