Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

15. 2. 2022, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Budúce dni, týždne a mesiace ponúkajú hráčom Nintenda Switch toľko možností! V najnovšej videoprezentácii Nintendo Direct spoločnosť Nintendo oznámila pestrú ponuku nových hier a obsahu, ktoré prídu na konzolu Nintendo Switch ešte tento rok. Nintendo sa tiež podelilo o nové detaily o už skôr oznámených hrách, vrátane toho, kedy si ich hráči budú môcť zaobstarať.

V rámci Nintendo Direct sa objavili zábery a informácie o ďalších tituloch zo známych franšíz, ako sú Xenoblade Chronicles 3; Nintendo Switch Sports, nové spracovanie série Wii Sports s online režimom; Mario Strikers: Battle League Football; a Fire Emblem Warriors: Three Hopes.

Objavili sa aj novinky o Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass, ktorý do Mario Kart 8 Deluxe pridáva 48 remastrovaných tratí z celej série Mario Kart a je k dispozícii ako platené DLC alebo bez ďalších nákladov so zaplateným členstvom Nintendo Switch Online + Expansion Pack. Zároveň boli odhalené podrobnosti o ďalšej vlne kooperatívneho režimu Salmon Run v hre Splatoon 3, ako aj oznámenie jeho vydania v lete tohto roku. RPG hry EarthBound a EarthBound Beginnings boli chvíľu po skončení prezentácie dostupné na Nintendo Switch Online.

Na prezentácii bolo okrem toho predstavených niekoľko hier od globálnych vydavateľských a vývojárskych partnerov spoločnosti Nintendo, vrátane MLB The Show 22 pre Nintendo Switch, ako aj dve logické hry ohýbajúce realitu zahrnuté v Portal: a zbesilé free-to-play bojové závodné hry od Disney a Pixar Disney Speedstorm. Na prezentácii bolo predstavených aj niekoľko remakov a remasterov klasických hier spoločnosti SQUARE ENIX vrátane hier CHRONO CROSS: THE RADICAL DREAMERS EDITION, FRONT MISSION 1st: Remake a FRONT MISSION 2: Remake. A LIVE A LIVE vychádza mimo Japonska po prvýkrát!E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.