Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

26. 3. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

V rámci svojej najnovšej Video prezentácie Nintendo Direct Mini spoločnosť Nintendo načrtla, na aké hry sa môžeme tešiť v roku 2020 na Nintendo Switch - niektoré z nich si však zahráme už dnes! Vo videu sme mohli vidieť rozsiahle RPG Xenoblade Chronicles: Definitive Edition a BRAVELY DEFAULT II, zvukové klasiky Borderlands, XCOM 2 alebo BioShock, ktorý sa vôbec po prvýkrát objaví na konzole Nintendo, remaky populárnych titulov Burnout Paradise Remastered a Panzer Dragoon: Remake alebo tituly pre príležitostných a hardcore hráčov Good Job!, 51 Worldwide Games a Animal Crossing: New Horizons.

Minimálne Nintendo Direct okrem toho odhalilo aj nový obsah pre hry, ktoré sú už dostupné na Nintendo Switch. Patrí medzi ne bezplatná aktualizácia pre Ring Fit Adventure, ešte viac informácií o už skôr oznámených platených DLC pre hry Pokémon Sword a Pokémon Shield, alebo nový Fighters Pass Vol. 2, ktorý pridá novú hru do Super Smash Bros. Ultimate ako prvá bojovka, ktorá pridá zástupcu zo série ARMS.

Pozrite si celé video z Nintendo Direct Mini na tomto https://www.nintendo.co.uk/nintendo-direct odkaze.

Video poskytuje nasledujúce informácie:
K dispozícii už teraz!

 • Podľa informácií z internetu sa môžete tešiť aj na ďalšie novinky, napr.
  • Dobrá práca!: V tejto bláznivej akčnej logickej hre od vydavateľa Nintendo čelíš humorným, ale zároveň náročným úlohám v rozľahlej kancelárskej budove, aby si splnil svoje pracovné ciele, akokoľvek môžeš, sám alebo v režime pre dvoch hráčov*. Dobrá práca! na Nintendo Switch dnes dorazila do obchodu Nintendo eShop.
  • MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass - Pack 3: Ešte dnes môžeme očakávať súboj Doctora Dooma s prvou marvelovskou rodinou v novej hre MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order Expansion Pass - Pack 3: Fantastic Four: Shadow of Doom, ktorá dnes vychádza na Nintendo Switch. Nový balíček predstavuje Fantastickú štvorku a Doctora Dooma ako hrateľné postavy, ktoré budú bojovať v úplne novej kampani. Tento Expansion Pass**, ktorý obsahuje aj Pack 1 a Pack 2, si môžete zakúpiť v obchode Nintendo eShop.
  • Aktualizácia hry Ring Fit Adventure: Dnes sa môžeme tešiť na novú bezplatnú aktualizáciu pre Ring Fit Adventure. Aktualizácia prinesie úplne nový režim Rhythm Game, nové možnosti v hre, ako napríklad prepnutie dabingu z mužského na ženský hlas alebo zmenu jazyka dabingu a ďalšie. Režim Rhythm Game vás prinúti hýbať sa v rytme tuctu skladieb Ring Fit Adventure. Nájdeš medzi nimi však aj niekoľko tematických skladieb z populárnych hier spoločnosti Nintendo, ako sú Super Mario Odyssey, Splatoon 2 a The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Aktualizáciu nainštalujeme ešte dnes.
  • Shinsekai: Into the Depths: V tejto hre skúmate hlbiny oceánu, zbierate suroviny na vylepšenie svojho vybavenia alebo vytvárate predmety, aby ste sa mohli ponoriť hlbšie. Pri skúmaní tajomných prostredí musíte neustále sledovať kyslík a tlak, aby ste prežili ponor. Shinsekai: Into the Deeps vychádza na Nintendo Switch už dnes.
  • Panzer Dragoon: Remake: V tomto remaku naviguješ svojho modrého draka cez úchvatné krajiny a čelíš obrovským príšerám a smrtiacim bojovým lodiam. K dispozícii máte 360° ovládanie s automatickým zameriavaním. Panzer Dragoon: Remake vychádza dnes na Nintendo Switch ako časovo obmedzená exkluzivita.
  • Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy: Pridaj sa k Jedi Academy Luka Skywalkera a nauč sa používať Silu! V hre si môžete prispôsobiť svoj vzhľad a bojovať online až so 16 hráčmi. Star Wars Jedi Knight:
  • Jedi Academy vychádza dnes na Nintendo Switch.

  K dispozícii v roku 2020

  • Xenoblade Chronicles: Definitive Edition: Pôvodná hra Xenoblade Chronicles, v ktorej sa prvýkrát objavil obľúbený Shulk, príde na Nintendo Switch s novým rozširujúcim balíkom - Xenoblade Chronicles: Future Connected. Definitívna edícia tejto RPG hry má krajšiu grafiku a plynulejšie textúry ako kedykoľvek predtým, informačný panel boja a obrazovky menu sú ľahko čitateľné a použiteľné a prepracovali sme aj niektoré pôvodné skladby. Zažite majestátnosť hry Xenoblade Chronicles: Definitive Edition v deň jej vydania 29. mája na Nintendo Switch. V ten istý deň vyjde aj Xenoblade Chronicles: Definitive Edition - Collector's Set, ktorý obsahuje 250-stranový artbook plný nádherných scenérií, SteelBook, vinyl s Monadom na obale a plagát. Ak si hru predobjednáte teraz, môžete si ju ešte dnes predinštalovať z Nintendo eShopu a získať navyše zlaté body v hodnote 5 % z vašej platby.
  • Animal Crossing: New Horizons: Teraz, keď Animal Crossing: New Horizons vyšiel na Nintendo Switch, sa všetci spoločne tešíme na prvú sezónnu oslavu. Od 1. do 12. apríla budeme oslavovať Deň králika, v rámci ktorého budeme hľadať vajíčka, ktoré na ostrove ukryl králičí návštevník Zipper, a následne z nich vytvárať špeciálne predmety. Koncom apríla môžeme očakávať ďalšiu bezplatnú aktualizáciu, ktorá do hry pridá Deň Zeme*****. Ak chcete získať najnovšie informácie o hre, sledujte účet Animal Crossing na Twitteri.
  • Pokémon Sword Expansion Pass a Pokémon Shield Expansion Pass: Nový Pokémon Sword Expansion Pass a Pokémon Shield Expansion Pass prinesú do regiónu Galar rozsiahly ostrov Armor a zasneženú krajinu Crown Tundra. Na ostrove Isle of Armor sa tréneri zhromažďujú v novom dojo, kde trénujú svojich Pokémonov a organizujú zápasy. Trénovaním v dojo hráči získajú legendárneho pokémona Kubfu od majstra Mustarda. Trénovaním svojho Kubfu potom získate povolenie vstúpiť do Veže dvoch pästí, ktorá sa nachádza na ostrove. Keď dobyjete aspoň jednu z dvoch veží, váš Kubfu sa vyvinie na Urshifu. Spolu s novým oblečením a účesmi pridáva každý Expansion Pass do hry aj nové vzory ligových kariet. Expansion Pass Pokémon Sword a Pokémon Shield Expansion Pass Part 1 - The Isle of Armor budú vydané koncom júna. Podrobné informácie o Pokémon Sword Expansion Pass a Pokémon Shield Expansion Pass Part 2 - The Crown Tundra budú zverejnené v budúcnosti. Obe rozšírenia Pokémon Sword a Pokémon Shield Expansion Pass, ktoré obsahujú Isle of Armor a zasneženú krajinu Crown Tundra, si môžete zakúpiť v e-shope Nintendo za 26,99 libier za každé z nich.**
  • BRAVELY DEFAULT II: V tomto pokračovaní pôvodnej hry BRAVELY DEFAULT sa nová skupina štyroch hrdinov svetla vydáva na veľkolepú výpravu za starodávnymi kryštálmi. Rovnako ako v prvej hre, aj v hre BRAVELY DEFAULT II bojujete na základe strategických rozhodnutí zaútočiť (Brave) alebo sa držať späť a čakať na správny moment (Default). V BRAVELY DEFAULT II, ďalšej epickej RPG hre z knižnice Nintendo Switch, na vás čakajú nádherné miesta na preskúmanie a nové misie na splnenie. Demo si môžeš zahrať zadarmo už dnes.
  • Zdravý darček od 2K Games: 29. mája vychádza na Nintendo Switch mnoho hier vydavateľstva 2K. Na zozname je sci-fi XCOM 2 Collection, ktorá obsahuje XCOM 2, 4 rozšírenia a rozšírenie War of the Chosen, alebo Borderlands Legendary Collection, ktorá obsahuje pôvodnú hru Borderlands, pokračovanie Borderlands 2 a "prequel" Borderlands: The Pre-Sequel. 2K prinesie na Nintendo Switch aj svoju populárnu sériu BioShock. Tešiť sa môžeme na BioShock Remastered, BioShock 2 Remastered, BioShock Infinite: The Complete Edition a BioShock: The Collection, ktorá obsahuje všetky tri hry BioShock v jednom balení.
  • Super Smash Bros. Ultimate. Ultimate Fighters Pass Vol. 2 bude predstavovať titul ARMS na Nintendo Switch! Bojovka bude oznámená a vydaná v júni tohto roka.
  • 51 Worldwide Games: Mouseketeers, Mancala, auto-racing, slidery a Texas Hold'em sú len malou ochutnávkou z 51 hier z celého sveta, ktoré na teba čakajú v 51 Worldwide Games. Niektoré hry podporujú multiplayer až pre 4 hráčov lokálne*** alebo online****. Hra 51 Worldwide Games vyjde na Nintendo Switch 5. júna. Hru si môžete predobjednať už teraz v obchode Nintendo eShop a navyše získate zlaté body v hodnote 5 % z platby.
  • Burnout Paradise Remastered: Táto klasická pretekárska hra sa po 10 rokoch vracia v podobe remaku. V Burnout Paradise Remastered na Nintendo Switch nás v roku 2020 čakajú šialené preteky, vzdušné špice a hlavne nevídaný počet rozdrvených hradov.
  • Fuser: Staň sa DJ-om v tejto rytmickej hre od spoločnosti Harmonix, tvorcov hry Rock Band. Fuser vychádza na Nintendo Switch na jeseň tohto roka.
  • King's Bounty II: Séria King's Bounty ovplyvnila vývoj západných RPG od roku 1990. V tomto novom pokračovaní sa séria vracia v novom kabáte a s novými technikami. V hre King's Bounty II sa môžeme tešiť na realistickejšiu grafiku, rozhodnutia, ktoré zmenia hru, a nový systém vývoja postavy, ktorý po novom informuje aj o morálke a vzťahoch. King's Bounty II vyjde na Nintendo Switch v roku 2020.
  • Ninjala: V tejto free-to-play hre bojuje až 8 hráčov**** o body a víťazstvo. Ako nindža šprintujete cez úrovne, maskujete sa a ovládate rôzne ďalšie zručnosti a zbrane, ako napríklad ťažké kladivo, rýchlu a lesklú katanu a mazané jo-jo. Predveďte svoju dominanciu alebo spolupracujte v súbojoch 4 na 4 zadarmo. Ninjala sa na Nintendo Switch vkradne 27. mája.
  • Catherine: Full Body: Na Nintendo Switch prichádza jedinečná logická adventúra v podobe remaku pôvodnej hry - Catherine: Full Body. Vyšplhaj na vežu z kvádrov a ponor sa do vyspelého, silného príbehu v hre Catherine: Full Body, ktorá príde na Nintendo Switch 7. júla.
  • Star Wars Episode I: Racer: Nasaď si lietajúce vozítko a pretekaj o prvé miesto v hre Star Wars Episode I: Racer, ktorá čoskoro vyjde na Nintendo Switch.

  V najbližších mesiacoch môžeme na Nintendo Switch očakávať ešte viac hier:Saints Row IV: Re-Elected (27. marca), Trials of Mana (24. apríla), The Elder Scrolls: Blades (jar 2020),Minecraft Dungeons (jar 2020), Warhammer 40,000: Mechanicus (máj),MR. DRILLER DrillLand (25. júna), The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III (30. júna) a Vigor (jeseň). Pri takom množstve titulov, ktoré vychádzajú na Nintendo Switch, sa vám môže hodiť funkcia zoznamu želaní v obchode Nintendo eShop, ktorá je teraz pre väčšie pohodlie dostupná aj na oficiálnej webovej stránke Nintenda. Viac informácií o tejto funkcii nájdete na Nintendo Switch Wish List.

  *Režim pre viacerých hráčov môže vyžadovať ďalšie príslušenstvo, hry a/alebo konzoly - predávajú sa samostatne.
  **DLC vyžaduje plnú verziu hry. Predáva sa samostatne.
  ***Softvér bude možné bezplatne stiahnuť z Nintendo eShopu na Nintendo Switch a umožní až 3 hráčom hrať z vybraných hier v lokálnom multiplayeri s hráčom, ktorý hru vlastní. Režim pre viacerých hráčov môže vyžadovať ďalšie príslušenstvo. Kompletná hra, konzola a ďalšie príslušenstvo sa predávajú samostatne.
  ****Online hranie vyžaduje internetové pripojenie a platené členstvo Nintendo Switch Online. Na využívanie online služieb je potrebné mať účet Nintendo a akceptovať súvisiace podmienky. Platia všeobecné zásady ochrany osobných údajov. Niektoré online služby nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.
  *****Poznámka: Hoci sa v prezentácii spomína "aktualizácia Ver.1.1.0" hry Animal Crossing: New Horizons, na oslavu Dňa králikov sa musíte pripojiť k internetu a stiahnuť si najnovšiu aktualizáciu 1. apríla.

   E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.