Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 5. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Hráči sa môžu pohodlne usadiť so svojimi priateľmi alebo rodinou a vychutnať si rozmanitú zbierku nadčasových klasík v hre 51 Worldwide Games, ktorá prichádza 5. júna na Nintendo Switch a momentálne je k dispozícii na predplatenie. Táto kolekcia obsahuje hry, ktoré formovali kultúry na celom svete, od starovekých stolových hier až po modernú klasiku, od relaxačných kartových hier až po rýchle športové hračky.

Najnovší trailer 51 Worldwide Games - Overview Trailer (Nintendo Switch) ukazuje nielen širokú škálu hier, ktoré si hráči môžu vychutnať v lokálnom aj online multiplayeri, ale aj rôzne režimy, ktoré možno pri hraní využiť. Konzolu Nintendo Switch je možné položiť na stôl medzi hráčov a v tom momente sa z nej stane virtuálna herná plocha pre priame súperenie. Perspektíva je zároveň upravená tak, aby poskytovala optimálny pohľad na hranie.

Hráči môžu prepojiť až štyri konzoly prostredníctvom lokálneho pripojenia a užiť si univerzálne populárne hry, ako je Texas Hold 'em, v lokálnom multiplayeri, alebo môžu zamieriť s priateľmi do online multiplayeru, kde na nich čaká množstvo súperov z celého sveta.

V režime Mosaic možno prostredníctvom lokálneho multiplayeru prepojiť až štyri konzoly a vytvoriť tak jednu veľkú hernú plochu. Dokonca ich možno rozmiestniť rôznymi spôsobmi a zmeniť tak rozloženie.

Všetky hry obsahujú krátky a vysvetľujúci úvod, ktorý hráčom pomôže naučiť sa potrebné základy, ako aj podrobnejšie a hlbšie návody, ktoré sú vhodnejšie pre náročnejšie hry. Nájdete tu aj zaujímavé fakty o každej z hier. Napríklad to, že boxerský ring sa takto volá, súvisí s tým, že pôvodne jeho obvod tvorili ľudia stojaci v tvare kruhu a držiaci sa za ruky.

Pri danej hre môžu hráči experimentovať s rôznymi možnosťami ovládania pomocou tradičných tlačidiel a dotykového ovládania - alebo pohybového ovládania pri hrách, ako je bowling alebo šípky.

*Na hranie online je potrebné internetové pripojenie. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať súvisiace podmienky. Zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.

Bezplatná skúšobná verzia dostupná v obchode Nintendo eShop na Nintendo Switch umožní až trom hráčom pripojiť sa k hráčom, ktorí už titul vlastnia, a vyskúšať si niektoré hry v lokálnom hraní.

** Na plné využitie všetkých funkcií na jednej konzole Nintendo Switch Lite je pre 15 hier v kolekcii potrebný ovládač Joy-Con. Odporúča sa tiež nastaviteľný nabíjací stojan pre Nintendo Switch. Potrebné bude aj zariadenie na nabíjanie Joy-Con ovládačov, ako napríklad Joy-Con nabíjacia rukoväť.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.