Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

18. 1. 2022, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Pridaj sa k silnému a sympatickému hrdinovi Kirbymu v hre Kirby and the Forgotten Land, farebnej 3D plošinovke pre zariadenia Nintendo Switch, v ktorej Kirby časom získa množstvo nových schopností a ktorá je plná zázrakov, divokej prírody a Waddle Dees. Hráči sa na toto dobrodružstvo vydajú už čoskoro, pretože hra vyjde 25. marca!

Kirby sa vydáva do neznámej krajiny, kde je čoskoro jasné, že bude mať plné ruky práce. Zistí totiž, že Waddle Dees boli unesení skupinou zloduchov z Beast Pack. Aby Kirby zachránil svojich priateľov, musí sa vydať na cestu so svojím zvedavým pomocníkom Elfilinom, ktorého práve spoznal v tomto novom svete.

V tomto veľkolepom dobrodružstve budú hráči využívať širokú škálu Kirbyho schopností na zdolávanie nepriateľov a zároveň sa budú pohybovať v živom 3D svete. Čaká na vás miesto, kde sa prelína príroda a staroveká civilizácia, kde môžete preskúmať rad lokácií a množstvo plošinoviek. Keď práve neoslobodzujete Waddle Dees na koncoch úrovní, môžete preskúmať každé zákutie oblastí.

Kirby môže počas svojho dobrodružstva využiť aj pomocníka. Stačí zapojiť druhého spolupracujúceho hráča ako Bandana Waddle Dee. Hráči budú používať viacero útokov s kopijou a kooperáciu* dvoch hráčov možno zapojiť aj na jednej konzole vďaka zdieľaniu ovládača Joy-Con.

Kirby and the Forgotten Land predstaví mesto Waddle Dee, ktoré je ústredným centrom celej hry. Toto mesto sa bude rozvíjať na základe toho, koľko Waddle Dees sa ti podarí zachrániť. Otvoria sa tu rôzne obchody a hráči si budú môcť vyskúšať aj minihry. Samotný Kirby bude vypomáhať v miestnej kaviarni, kde bude musieť rýchlo plniť objednávky zákazníkov a získať čo najviac bodov. Stretnete sa tu aj s múdrym Waddle Dee, ktorý vám dá niekoľko cenných rád. Ak sa pripojíte k sieti, získate množstvo nových informácií založených na údajoch o svete od hráčov, napríklad celkový počet uložených Waddle Deeov alebo momentálne najpoužívanejšie schopnosti.**

Rok 2022 je zároveň rokom 30. výročia série Kirby! Stiahnite si špeciálnu tapetu k výročiu z webovej stránky spoločnosti Nintendo UK.

*Kirby and the Forgotten Land podporuje iba lokálny multiplayer na jednej konzole. Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilný ovládač pre každého hráča.

**Na hranie online je potrebné pripojenie k internetu. Ak chcete využívať online služby, musíte si vytvoriť účet Nintendo a prijať podmienky. Uplatňujú sa zásady ochrany osobných údajov účtu Nintendo. Niektoré online služby nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.