Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

23. 5. 2024, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Zábavné dobrodružstvo plné farebných postáv a papierovania začína dnes: Paper Mario: The Thousand-Year Door dorazil na

Mario navštívi Rogueport, notoricky známe mesto plné zradných darebákov, aby pomohol princeznej Peach pri hľadaní pokladu. Peach však nikde nenájdete! Keď sa Mario dozvie legendu o krištáľových hviezdach, vydáva sa ich nájsť a dúfajme, že princeznú vystopuje...

Mario nie je jediný, kto dúfa, že nájde Krištáľové hviezdy - a nie je to len Bowser, kto tentoraz spôsobí problémy! Podarí sa nášmu hrdinovi nájsť tieto starodávne artefakty, otvoriť tisícročné dvere pochované hlboko pod mestom a možno nakoniec dokonca zachrániť svet?

Ak chcete nájsť krištáľové hviezdy, musíte sa vydať za hranice mesta Rogueport a preskúmať svet. Po ceste na vás čakajú najrôznejšie objavy: obrovský drak skrývajúci sa v strašidelnom hrade, prekliate mesto zahalené večným súmrakom, odvážna detektívna práca na palube idúceho vlaku a oveľa viac! Postavte sa nepriateľom v ťahovom boji na kartónovom pódiu pred nadšeným publikom. Čím lepšie sa vám bude dariť, tým viac vás publikum bude povzbudzovať!

Počas svojho dobrodružstva Mario objaví tajomné čierne truhlice, ktoré ho po otvorení obdaria špeciálnymi papierovými schopnosťami. Tieto schopnosti môžu hráčovi pomôcť prekonať prekážky: umožňujú Mariovi premeniť sa na papierové lietadlo, aby preletel cez priepasti, alebo sa stal tenkým papierom (doslova) a pretlačil sa cez úzke priestory. Existujú aj ďalšie schopnosti, ktoré môžete objaviť.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.