Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

24. 2. 2023, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Vydajte sa až s tromi* ďalšími priateľmi na planétu Popstar, kde si budete raziť cestu farebnými svetmi, aby ste opravili loď záhadného cestovateľa Magolora a zachránili situáciu v hre Kirby's Return to Dream Land Deluxe, ku ktorej si môžete pozrieť najnovší trailer.

Či už sa s Kirbym zoznamujete prvýkrát, alebo ste naopak dlhoročným fanúšikom, hra ponúkne obom skupinám hráčov nový obsah a vylepšenia vrátane pomocníka menom Magolore, ktorý vám bude kryť chrbát v príbehovom režime. Tešiť sa môžete aj na vylepšenú vizuálnu stránku, ako aj na podporu amiibo.

Kráľ Dedede, Meta Knight a Bandana Waddle Dee sú ikonické postavy, ktoré sa ku Kirbymu pridajú v kooperatívnom režime. Využívajte celý rad schopností: od kopírovacích (vrátane úplne nových - robotických a pieskových), cez super schopnosti až po festivalové.

Užite si nekonečnú zábavu v skupine až štyroch hráčov, ktorí si okrem iného môžu užiť 10 minihier v zábavnom parku Merry Magoland, kde možno získať aj herné suveníry. Úplne nové dobrodružstvo na vás čaká po tom, čo v rámci hlavného príbehu pomôžete Magolorovi prestavať jeho loď. Nový režim s názvom Magolor Epilog: Interdimenzionálny cestovateľ vás vyzve, aby ste obnovili pôvodné schopnosti Magolora. Opäť si môžete užiť zábavu až s tromi ďalšími hráčmi.

*Multiplayer vyžaduje jeden kompatibilný ovládač pre každého hráča. Môžu byť potrebné ďalšie ovládače (predávané samostatne).E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.