Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

2. 6. 2022, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Mario Strikers: Battle League Football vychádza pre Nintendo Switch v piatok 10. júna a hráči, ktorí si chcú titul vyskúšať už čoskoro, si môžu prísť na svoje. Demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick* je už k dispozícii na stiahnutie v obchode Nintendo eShop. Táto skúšobná verzia ponúkne vzrušujúce online** tímové zápasy a tréningový režim, a to už od víkendu 4. a 5. júna. Hráči sa môžu začať pripravovať na úvodný hvizd 10. júna. Spoločnosť Nintendo tiež oznámila dodatočnú podporu po vydaní hry, ktorá bude obsahovať nové postavy.

Mario Strikers: Battle League Football First Kick training*** režim je momentálne dostupný pre všetkých členov Nintendo Switch Online. Od tohto štvrtka si ho môžu hráči, ktorí ešte nemajú predplatenú službu, vyskúšať zadarmo na celý týždeň. V tréningovom režime sa naučíte strieľať, prihrávať, získavať loptu a ďalšie pokročilé techniky. Keď si hráči zvyknú na ovládanie, budú môcť vybehnúť na green v teste, ktorý sa uskutoční 4. a 5. júna v nasledujúcich časoch:

  • Sobota 4. júna 05:00 - 06:00
  • sobota 4. júna 13:00 - 14:00
  • sobota 4. júna 21:00 - 22:00
  • nedeľa 5. júna 5:00 - 6:00
  • Nedeľa 5. júna 13:00 - 14:00
  • nedeľa 5. júna 21:00 - 22:00

V online demonštračných zápasoch First Kick budú hráči súťažiť s ostatnými hráčmi. Každý tím sa skladá z hráčov na dvoch konzolách Nintendo Switch, pričom z jednej konzoly sa môžu pripojiť maximálne dvaja hráči. Výsledkom tohto systému sú štvorčlenné tímy, ktoré môžu byť zložené z náhodných hráčov, ako aj z priateľov. Experimentujte a zostavte si svoj tím z 10 rôznych hrateľných postáv, vyskúšajte ich jedinečné schopnosti a vyberte si tím vhodne pre svoj herný štýl.****

Od štvrtka 2. júna si môžete - ak nie ste aktívnym predplatiteľom - vyskúšať Nintendo Switch Online vďaka sedemdňovej skúšobnej dobe (aj keď ste podobnú ponuku využili už v minulosti). Toto členstvo vám umožní nielen vychutnať si pripravované demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick, ale otvorí vám aj ďalšie spektrum výhod, ktoré Nintendo Switch Online hráčom ponúka.

*K dispozícii na stiahnutie do 5. júna.

**Na online hranie je potrebné členstvo v službe Nintendo Switch Online (predáva sa samostatne) alebo bezplatné týždňové skúšobné obdobie služby. Nemusí byť k dispozícii vo všetkých krajinách. Pre online hranie je potrebné internetové pripojenie. Platia zmluvné podmienky. Viac informácií nájdete na stránke https://www.mojenintendo.cz/switch/online

***Pripojenie k internetu je podmienkou. Tréningový režim je k dispozícii od 27. mája do 6. júna.

****Možnosť zmeny vzhľadu bude k dispozícii v plnej verzii.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.