Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

17. 8. 2023, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Nintendo hľadá najlepších hráčov Mario Kart 8 Deluxe na vôbec prvých majstrovstvách Európy v Mario Kart 8 Deluxe! Všetko sa začína prvou kvalifikáciou už túto sobotu 19. augusta. 24 najrýchlejších európskych pretekárov (8 z každej kvalifikácie) bude bojovať vo veľkom finále, ktoré je naplánované na začiatok októbra vo Frankfurte nad Mohanom. Práve tu bude korunovaný európsky šampión!

Aby sa hráči mohli zúčastniť, musia sa prihlásiť na Nintendo Switch Online. Online Play, Tournaments, Search by Code a potom priamo v hre zadať kód turnaja. Počas kvalifikačných podujatí budú súťažiaci získavať body na základe svojich umiestnení, pričom 8 najlepších sa kvalifikuje na vyvrcholenie celoeurópskeho šampionátu na konci podujatia. Kvalifikácia sa uskutoční v týchto časoch:

  • sobota 19. augusta, 16:00-20:00, kód turnaja: 0980-1145-8091
  • Piatok 8. septembra, 17:00-21:00, kód turnaja 3959-7481-4251
  • Nedeľa, 17. septembra, 15:00-19:00, kód turnaja 3626-8881-7707

Tí, ktorí sa kvalifikujú do finále, sa stretnú v nemeckom mestečku Bad Vilbel, neďaleko Frankfurtu nad Mohanom, počas víkendu 7. a 8. októbra, kde sa v areáli VILCO uskutoční vyvrcholenie celého európskeho šampionátu Mario Kart 8 Deluxe. Fanúšikovia sa budú môcť uchádzať o voľné vstupenky a pre všetkých divákov budú samozrejme pripravené priame prenosy. Viac informácií prinesieme v budúcnosti.

Tí, ktorí sa kvalifikujú do finále, sa stretnú v nemeckom mestečku Bad Vilbel neďaleko Frankfurtu počas víkendu 7. a 8. októbra, kde sa v areáli VILCO uskutoční vyvrcholenie celého európskeho šampionátu Mario Kart 8 Deluxe. V rovnakom čase a na rovnakom mieste sa uskutoční aj veľké finále európskeho šampionátu v hre Splatoon 3.

Fanúšikovia sa budú môcť uchádzať o voľné vstupenky a pre všetkých divákov budú samozrejme pripravené priame prenosy. Viac informácií prinesieme v budúcnosti.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.