Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

7. 3. 2024, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Vstúp na scénu ako Peach a zachráň divadlo Sparkle Theater pred Grape a jej zloduchmi zo Sour Bunch s bezplatnou demoverziou hry Princess Peach: Showtime!, ktorá je teraz k dispozícii v obchode Nintendo eShop.

V nej si môžeš vyskúšať hru za šermiarku Peach, respektíve cukrárku Peach, a ochutnať premeny hlavnej hrdinky do týchto rolí. Ako šermiarku ťa čakajú akčné pasáže: budeš sa oháňať, švihať, uhýbať a kontrovať. Zatiaľ čo ako cukrár sa pripravte na prípravu lahodných dezertov na Festival sladkostí, kde sa to bude hemžiť sladkými dobrotami.

Každá z Peachiných premien znamená, že hlavná hrdinka získa úplne iné schopnosti. Nový trailer Hlboký ponor do hry Princess Peach: Showtime! (Nintendo Switch) predstavuje tieto premeny a ponúka nové informácie o titule vrátane toho, aké možnosti prispôsobenia budú mať hráči pre šaty Peach aj jej stužku Stellu.

V rovnaký deň ako hra Princess Peach: Showtime! - 22. marca - sa do obchodov dostane pastelovo ružový variant ovládačov Joy-Con, ktorý bude k dispozícii u vybraných partnerov.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.