Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 10. 2023, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Prekvapenia čakajú na každom rohu, pretože dnes vychádza Super Mario Bros. Wonder pre Nintendo Switch. Princ Florián pozve Maria a jeho priateľov do Kvetinového kráľovstva, ale ďalší starý priateľ sa objaví bez pozvania. Bowser a jeho prisluhovači vtrhnú na párty a ukradnú Zázračný kvet, ktorý Bowsera spojí s hradom princa Floriana a premení ho na plávajúcu pevnosť. Keď sa moc Zázračného kvetu začne šíriť po celom kráľovstve, začnú sa diať rôzne podivné a úžasné veci. Keďže Bowserov hrad sa teraz úplne vymkol spod kontroly, hráči sa spolu s Mariom a jeho priateľmi vydajú na nové 2D dobrodružstvo plné zázrakov, aby zachránili Kvetinové kráľovstvo.

Tu sú niektoré z najdôležitejších momentov, ktoré môžu hráči zažiť v tomto podivuhodnom dobrodružstve:

  • Kráľovstvo prekypujúce rozmanitosťou: Kvetinové kráľovstvo sa skladá zo šiestich rôznych svetov obklopujúcich Ostrovy okvetných lístkov, vďaka čomu majú hráči k dispozícii celkovo sedem území na preskúmanie vrátane otvorených oblastí na voľné potulovanie.
  • Zázračný svet: Každá úroveň obsahuje svoj vlastný zázračný kvet, často dobre ukrytý. Keď sa ho hráči dotknú, aktivujú efekt Wonder a úplne zmenia priebeh úrovne a hrania. Potrubia sa môžu začať pohybovať, terén sa môže nakloniť, perspektíva sa môže zmeniť alebo sa hráči môžu začať vznášať v priestore. Vaša postava sa môže dokonca transformovať
  • Je tu celá banda: Na výber je 12 rôznych postáv, takže hráči môžu prevziať úlohy Maria, Luigiho, Peach, Daisy, modrého alebo žltého ropušníka a dokonca aj ropušnice. Za všetkých sa hrá úplne rovnakým spôsobom. Hráči si môžu vybrať aj inak sfarbených Yoshiho a Nabbita, ktorým sa nedá ublížiť, takže sú ideálni, ak hľadáte menej náročný zážitok.
  • Množstvo power-upov: Super Mario Bros. Wonder ponúka okrem známych bonusov aj tri nové power-upy. Forma slona umožňuje hráčom rozbíjať bloky, bojovať s nepriateľmi a dokonca nasávať a striekať vodu chobotom. Bublinová forma zasa umožňuje hráčom fúkať plávajúce bubliny, ktoré možno použiť na chytanie nepriateľov na diaľku. A forma Vrták umožňuje ľahko sa vysporiadať s ostnatými alebo odolnými nepriateľmi. Umožňuje tiež hráčom zakopávať sa a pohybovať sa v zemi (alebo aj v strope).
  • Spústa odznakov: Počas dobrodružstva budú môcť hráči získať množstvo rôznych herných odznakov, z ktorých každý má svoje vlastné špeciálne schopnosti. Využite vzdušné plachtenie, zvýšenie rýchlosti vo vode, super vysoké skoky a ďalšie. Niektoré odznaky poskytnú hráčom aj užitočné bonusy, ako napríklad extra superhríb, bonusové mince za porazenie nepriateľov alebo možnosť odhaliť skryté predmety v úrovniach.
  • Deľte sa o zábavu: V lokálnom multiplayeri sa môžete spojiť až s tromi priateľmi. Môžete si navzájom oživovať duchov, alebo dokonca nechať hráča Yoshiho voziť ostatných. Pri hraní online* môžete vidieť, v ktorých úrovniach sa nachádzajú vaši priatelia, a pridať sa k nim. Niektoré úrovne môžete hrať normálnym spôsobom alebo z nich urobiť preteky. Aj pri samostatnom hraní online je možné naraziť na živé tiene hráčov a špeciálne stojany umiestnené online hráčmi. Dotknite sa ich, aby ste ich oživili, alebo opustite svoj vlastný stánok, aby ste pomohli ostatným.

Konzola Nintendo Switch s motívom Maria - OLED model Mario Red Edition je už dostupná v obchodoch (hra nie je súčasťou balenia). Spolu s dvoma ovládačmi Joy-Con a dokom Nintendo Switch má táto konzola ikonickú červenú farbu a siluetu Maria na zadnej strane. Ak sa pozriete pozorne, nájdete aj skryté ikony mincí. Dostupnosť si overte u miestneho predajcu.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.