Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Mario Golf: Super Rush dnes vychádza na Nintendo Switch

Mario Golf: Super Rush je návratom série Mario Golf s jej doteraz najrýchlejším pokračovaním. Hra vychádza dnes na Nintendo Switch a umožňuje hráčom pripojiť sa k množstvu hrdinov z Hubového kráľovstva v rôznych režimoch pre viacerých hráčov alebo hrať samostatne.

[Celý článok]

Nintendo odhalilo množstvo nových funkcií v rámci prezentácie Nintendo Direct E3 2021

Počas takmer 40-minútovej videoprezentácie Nintendo Direct na veľtrhu E3 2021 spoločnosť Nintendo predstavila množstvo nových hier pre konzolu Nintendo Switch, z ktorých mnohé vyjdú ešte tento rok.

[Celý článok]

V utorok 15. júna o 18:00 si nenechajte ujsť najnovší Nintendo Direct

Nintendo bude mať svoju virtuálnu video prezentáciu na veľtrhu E3 15. júna. Nalaďte si o 18:00 Nintendo Direct, ktorý ponúkne približne 40 minút nových informácií o hrách pre Nintendo Switch, z ktorých väčšina vyjde neskôr v roku 2021. Hneď po Nintendo Direct si môžete pozrieť tri hodiny herných záberov z hier pre Nintendo Switch v rámci Nintendo Treehouse: Live

[Celý článok]

Sme zachránení! Vďaka DC Super Hero Girls

Pridaj sa do boja ako Wonder Woman, Supergirl a Batgirl v hre DC Super Hero Girls: Teen Power, ktorá prichádza na Nintendo Switch už zajtra.

[Celý článok]

Nový trailer predstavuje Game Builder Garage

Najnovšia upútavka na Game Builder Garage ponúka pohľad na interaktívne učenie. Roztomilí uzlíci vám pomôžu vytvoriť hry podľa vašich predstáv, ktoré môžu hrať aj hráči na celom svete!

[Celý článok]

Vydaj sa zajtra na veselé dobrodružstvo v Miitopii na Nintendo Switch

Hráči môžu zajtra zažiť bláznivé a nepredvídateľné dobrodružstvo, keď sa na Nintendo Switch objaví hra Miitopia. Putujte rozľahlým svetom a bojujte s nepriateľmi na svojej misii, ktorej cieľom je zachrániť tváre ukradnuté zlovestným Temným pánom. Hráči si môžu vytvoriť a obsadiť do hlavných úloh kohokoľvek chcú, od odvážnych členov družiny, ktorí sa pridajú k výprave, až po veľkého zloducha, samotného Temného pána.

[Celý článok]

Nový trailer na hru Mario Golf: Super Rush odhaľuje zoznam postáv, nový režim a ďalšie informácie

S hrou Mario Golf: Super Rush sa séria Mario Golf vracia vo svojom doteraz najrýchlejšom pokračovaní. Hráči sa môžu pridať k postavičkám z Hubového kráľovstva v rôznych multiplayerových alebo sólo režimoch, keď hra vyjde na Nintendo Switch 25. júna 2021.

[Celý článok]

New Pokémon Snap už v predaji

Krásne ostrovy v regióne Lental sú pripravené na príchod fotografov túžiacich po dobrodružstve. Tréneri pokémonov sú pozvaní odhaliť tajomstvo fenoménu Illumina v hre New Pokémon Snap, ktorá je teraz k dispozícii pre konzoly Nintendo Switch a Nintendo Switch Lite.

[Celý článok]

Modrá verzia Nintendo Switch Lite príde do Európy 7. mája

7. mája 2021 k farebnej ponuke Nintendo Switch Lite pridá úplne nový farebný variant. Všetky modely Nintendo Switch Lite sú určené na hranie z ruky, takže si hráči môžu vziať svoju rozmanitú zbierku hier kamkoľvek so sebou.

[Celý článok]

Je čas ísť na lov! Monster Hunter Rise je k dispozícii na Nintendo Switch

Kritikmi oceňovaná a najpredávanejšia séria Monster Rise dnes prichádza na Nintendo Switch s hrou Monster Hunter Rise. Najnovší prírastok do akčnej RPG série prenesie hráčov do farebnej dediny Kamura, kde sa budú musieť pripraviť na rýchlo sa blížiacu katastrofu Rampage.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.