Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

12. 5. 2023, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

V The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ktorá je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch, ťa čaká epické dobrodružstvo na zemi aj v oblakoch Hyrule. Hráči sa vydajú na dobrodružnú výpravu s cieľom odhaliť pravdu o kataklizmatickej udalosti, ktorá uvrhla kráľovstvo do chaosu. Je len na ich uvážení, akú cestu si zvolia pri putovaní rozľahlou krajinou a tajomnými ostrovmi vznášajúcimi sa na šírom nebi.

Nové ciele, nebezpečenstvá, pozoruhodné scenérie a hádanky budú vyžadovať vynaliezavosť a dôvtip. Hráči môžu využiť Linkove novoobjavené schopnosti v boji proti zlovestným silám ohrozujúcim kráľovstvo.

Tieto možnosti zahŕňajú:

Spolu s hrou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vychádza nové amiibo Link. Ťuknutím na túto figúrku môžu hráči získať zbrane, materiály a tiež špeciálnu látku pre Linkův klzák. Taktiež naskenovaním inej figúrky zo série The Legend of Zelda získajú užitočné materiály, zbrane alebo látku pre klzák (v závislosti od naskenovaného amiibo).

V predaji je už aj OLED model konzoly Nintendo Switch The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition. Okrem toho bude od dnešného dňa k dispozícii aj tematický ovládač Pro Controller a ochranné puzdro.

  • Prevádzky, ktoré sa dajú využiť na vytvorenie nového systému, ako je napr.
  • Tavidlo - túto schopnosť možno použiť na spájanie predmetov a vytváranie nových zbraní s rôznymi jedinečnými efektmi
  • Ultrahand - pomocou Ultrahand môžu hráči konštruovať fascinujúce vozidlá, používať ich v boji kreatívnym spôsobom a prekabátiť nepriateľov
  • Vyvolanie - Vyvolanie zvráti pohyb predmetu a vytvorí nové cesty, alebo dokonca môže poslať vybuchujúci sud späť k tomu, kto ho hodil
  • Výstup - Táto schopnosť umožňuje Linkovi prehľadávať stropy budov a jaskýň a nájsť najrýchlejšiu cestu alebo užitočný východ


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.