Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Super Mario Bros. Wonder vychádza dnes na Nintendo Switch

Prekvapenia čakajú na každom rohu v hre Super Mario Bros. Wonder pre Nintendo Switch. Princ Florian pozval Maria a jeho priateľov do Kvetinového kráľovstva, ale ďalší starý priateľ sa objaví bez pozvania. Bowser a jeho prisluhovači vtrhnú na párty a ukradnú Zázračný kvet, ktorý Bowsera spojí s hradom princa Floriana a premení ho na plávajúcu pevnosť.

[Celý článok]

Nové autodráhy Carrera GO! Závodné série DTM, F1, Hot Wheels, filmové postavy Sonic, Cars, Nintendo a ďalšie

Autodráhy Carrera GO od 3,6m do 9m s autami DTM, F1, Hot Wheels, Sonic, polícia, CARS, Nintendo a ďalšie!

[Celý článok]

Pretekári, naštartujte motory! Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy Mario Kart 8 Deluxe sa začína túto sobotu 19. augusta

Nintendo hľadá najlepších hráčov Mario Kart 8 Deluxe na vôbec prvých majstrovstvách Európy v Mario Kart 8 Deluxe! Všetko sa začína prvou kvalifikáciou už túto sobotu 19. augusta. 24 najrýchlejších európskych pretekárov (8 z každej kvalifikácie) bude bojovať vo veľkom finále, ktoré je naplánované na začiatok októbra vo Frankfurte nad Mohanom. Práve tu bude korunovaný európsky šampión!

[Celý článok]

Pikmin 4 vychádza dnes na Nintendo Switch

Dnes vychádza Pikmin 4 pre Nintendo Switch a prináša nové rozkvitnuté dobrodružstvá. Skupina vesmírnych cestovateľov uviazla na podivnej vzdialenej planéte a čaká na záchranu. Ako najnovší členovia záchranného zboru hráči zachytia signály SOS a vydajú sa na prieskum neznámeho sveta obývaného podivnými tvormi.

[Celý článok]

Hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa za prvé tri dni predalo viac ako 10 miliónov kusov po celom svete

Počas prvých troch dní od vydania v piatok 12. mája sa celosvetovo predalo viac ako 10 miliónov kópií hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, čím sa stala najrýchlejšie predávaným titulom v sérii. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa zároveň stala najrýchlejšie predávanou hrou pre Nintendo Switch v Európe a najrýchlejšie predávanou hrou Nintenda na akejkoľvek konzole v rámci Európy.

[Celý článok]

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vychádza dnes na Nintendo Switch

V hre The Legend of Zelda: V hre Tears of the Kingdom, ktorá je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch, na vás čaká epické dobrodružstvo na zemi aj v oblakoch Hyrule. Hráči sa vydajú na dobrodružnú výpravu s cieľom odhaliť pravdu o kataklizme, ktorá uvrhla kráľovstvo do chaosu. Je len na ich uvážení, akú cestu si zvolia pri putovaní rozľahlou krajinou a tajomnými ostrovmi vznášajúcimi sa na šírom nebi.

[Celý článok]

Nintendo Switch - OLED model Hra The Legend of Zelda vyjde koncom apríla: Tears of the Kingdom Edition

Nintendo Switch - OLED model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition so špeciálnym vzhľadom inšpirovaným hrou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom prichádza do obchodov 28. apríla. Táto elegantná nová edícia nesie dizajn hry vrátane známeho emblému Hylian Crest na prednej strane doku.

[Celý článok]

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon sa dnes dostáva k hráčom

Je čas obrátiť stránky knihy v hre Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon pre Nintendo Switch! Táto ilustrovaná kniha o dobrodružnom príbehu mladej čarodejnice v tréningu temných umení vychádza už dnes. Hráči sa môžu pridať k Cereze a jej démonovi Cheshireovi na ceste lesom plným víl, aby objavili korene titulnej čarodejnice Umbry.

[Celý článok]

Plošinovka Kirby's Return to Dream Land Deluxe prichádza na Nintendo Switch

Vydajte sa spolu s ďalšími tromi priateľmi na planétu Popstar, kde si budete raziť cestu farebnými svetmi, aby ste opravili loď záhadného cestovateľa Magolora a zachránili situáciu v hre Kirby's Return to Dream Land Deluxe.

[Celý článok]

Ubisoft oznamuje novú pretekársku hru pre rok 2023: The Crew™ Motorfest

Ubisoft oznámil, že značka The Crew vstupuje do novej éry s úplne novou hrou: The Crew™ Motorfest. Vyjde ešte tento rok na PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One a PC (prostredníctvom Ubisoft Store a Epic Games Store). Hráči ju budú môcť hrať aj prostredníctvom predplatného Ubisoft+ a Amazon Luna.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.