Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 12. 2021, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Big Brain Academy: Brain vs. Brain prichádza na Nintendo Switch už dnes! V tejto novej hre pre viacerých hráčov*, ktorú si môže zahrať úplne každý, si hráči vyskúšajú niekoľko aktivít, ktoré preveria vašu mozgovú kôru a duševnú odolnosť. Celkovo na vás čaká päť kategórií: skúmanie, pamäť, analýza, počítanie a predstavivosť. Každá z nich ponúkne rôzne úlohy, napríklad zapamätanie si radu čísel, rozpoznávanie zvierat a inokedy pomoc vlaku dostať sa na koniec trate. Čaká vás ešte veľa ďalších aktivít!

Známy profesor Dr. Lobe odmení všetkých hráčov svojím skóre Big Brain Brawn na základe výkonu v jednotlivých aktivitách. Môžete sa tešiť na herné mince, ktoré vám odomknú kostýmy pre vaše postavy. Ponuka oblečenia bude široká - od mačky až po kukuricu!

Tí, ktorí si chcú pred hraním trochu zatrénovať, môžu vyskúšať tréningový režim, v ktorom môžete opakovať niektorú zo svojich obľúbených činností s cieľom získať čo najvyššie skóre a medaily. Môžete tiež hrať s priateľmi a rodinou v hre až pre štyroch* hráčov. V neposlednom rade hra ponúkne aj režim Ghost Clash, v ktorom budete súťažiť s hráčmi z celého sveta (alebo skôr s ich duchmi). V neposlednom rade môžete vyzvať svojich kamarátov zo zoznamu priateľov alebo členov rodiny, ak majú profil na rovnakej konzole Nintendo Switch.

* Pre hru viacerých hráčov môže byť potrebné ďalšie príslušenstvo. Niektoré doplnky sa predávajú samostatne.
**Na online hranie je potrebné členstvo v službe Nintendo Switch Online (predáva sa samostatne) a účet Nintendo. Nemusí byť k dispozícii vo všetkých krajinách. Pre online funkcie je potrebné internetové pripojenie. Viac informácií nájdete na https://www.mojenintendo.cz/switch/onlineE-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.