Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 12. 2019, Hry, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Keď sa Luigi konečne bezpečne uložil k spánku, je tu ďalšia várka nových duchov, hier a dodatočného obsahu pre hru Luigi's Mansion 3, ktorá bude k dispozícii na stiahnutie na Nintendo Switch v roku 2020. Vďaka dvom novým prídavkom bude lovenie duchov ešte zábavnejšie. Pozrite si na našej webovej stránke, ako vyzerá Luigi's Mansion 3 - Podlaha hradu MacFrights v režime ScareScraper.

Luigi's Mansion 3 Multiplayer Pack, ktorý obsahuje 1. aj 2. časť, je možné si už teraz predobjednať na Nintendo Switch za 1 748 Sk na Nintendo eShope.

Luigi's Mansion 3 Multiplayer Pack Part 1 bude k dispozícii približne 30. apríla 2020*. DLC obsahuje tri nové minihry pre režim pre viacerých hráčov ScreamPark,** ako aj tri nové oblečenia tematicky prispôsobené každému poschodiu pre Luigiho a nové tematické duchy pre úrovne kooperatívneho režimu ScareScraper. Pre tých, ktorí si DLC predobjednajú, sme pridali ďalší špeciálny bonus: Svietidlo Polterpup s názvom Flashlight Type-P, ktoré môžu hráči používať v režimoch Story aj ScareScraper.

Luigi's Mansion 3 Multiplayer Pack Part 2 vyjde približne 31. júla 2020. Tešiť sa môžete na ďalší obsah a vylepšenia pre režimy ScreamPark aj ScareScraper. V režime ScreamPark pribudnú tri nové minihry a v režime ScareScraper tri nové outfity a tematickí duchovia.

Zbierajte teda odvahu a pripravte sa na poriadnu dávku strašidelnej zábavy s priateľmi. Na Luigiho najstrašidelnejšie dobrodružstvo všetkých čias totiž čaká spásonosný prílev nových strašidiel. Viac informácií o hre Luigi's Mansion 3 nájdete na http://www.mojenintendo.cz/switch/index.php?page=luigismansion3

Balíček pre viacerých hráčov do hry Luigi's Mansion 3 je teraz k dispozícii na predobjednanie v obchode Nintendo eShop na Nintendo Switch za [cena TBD]. Multiplayer Pack Part 1 bude vydaný približne 30. apríla 2020, zatiaľ čo Multiplayer Pack Part 2 bude vydaný približne 31. júla 2020. Tí, ktorí si DLC predobjednajú, dostanú k hre špeciálny bonus navyše: Polterpup Flashlight Type-P.

Súvisiace videá: Luigi's Mansion 3 - tematické poschodie hradu MacFrights v režime ScareScraper:http://luigismansion3.nintendo.co.uk/

* Balík Luigi's Mansion 3 Multiplayer Pack, časť 1 a časť 2 nie je možné zakúpiť samostatne.
**Online hranie vyžaduje internetové pripojenie a zaplatené členstvo Nintendo Switch Online. Na využívanie online služieb je potrebné mať účet Nintendo a akceptovať súvisiace podmienky. Platia všeobecné zásady ochrany osobných údajov. Viac informácií o platenom členstve nájdete na webovej stránke Nintendo Switch Online.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.