Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

16. 12. 2019, Hry, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Súboje pre 99 hráčov v TETRIS® 99 na Nintendo Switch sú práve ešte intenzívnejšie vďaka novému režimu Team Battle. Režim Team Battle umožňuje epické bitky medzi veľkými skupinami hráčov. Či už si s priateľmi plánuješ zmerať sily v bežnom TETRIS® 99 skirmishi alebo v režime Team Battle, vďaka zápasom uzamknutým heslom ich ľahko nájdeš a spojíš.

V režime tímovej bitky sa hráči na začiatku hry pridajú k jednému zo štyroch tímov. Ak majú niektoré tímy viac členov ako iné, menšie tímy dostanú pri zásahu dodatočný nárast sily útoku. Hráči postupne vypadávajú z boja a tím s posledným hráčom v hre vyhráva - a všetci členovia tímu sa s ním delia o víťazstvo.

Hráči, ktorí majú smolu a odídu s KO na začiatku hry, automaticky prejdú do režimu diváka, v ktorom môžu posielať "lajky" a povzbudzovať ostatných členov tímu. Odporúčame však zostať v hre, kým sa váš tím nezaradí do rebríčka. Predčasné opustenie zápasu bude mať za následok, že nedostanete XP body, alebo ak sa zúčastňujete na podujatí Grand Prix, prídete o dôležité body podujatia.

Medzi ďalšie novinky, ktoré aktualizácia prináša, patria: nové nastavenia ovládania, nové ikony používateľov a nová možnosť vymeniť 30 herných lístkov za exkluzívne špeciálne témy, ktoré sa objavili počas minulých udalostí. Teraz sú k dispozícii tieto Špeciálne témy: TETRIS® z pôvodnej Game Boy verzie hry, Splatoon, Fire Emblem: Three Houses a Super Kirby Clash.

Spolu s režimom Team Battle do hry dorazil aj TETRIS 99 Grand Prix 10. Spustenie sa uskutočnilo dnes, 13. decembra o 8:00 SEČ a akcia potrvá do 17. decembra do 7:59 SEČ. Všetci členovia Nintendo Switch Online* sa môžu zúčastniť TETRIS 99 Grand Prix 10 a vyskúšať si aj nový režim Team Battle. Body sa udeľujú na základe umiestnenia v jednotlivých zápasoch. Na konci podujatia získa 999 najlepších hráčov 999 zlatých bodov, za ktoré si môžu kúpiť niečo zo svojho zoznamu želaní na Nintendo Switch v Nintendo eShope. Viac informácií o My Nintendo Gold Points nájdete na webovej stránke My Nintendo Gold Points.

TETRIS 99 obsahuje kompetitívny online režim, ktorý je dostupný len pre členov Nintendo Switch Online. Majitelia digitálnej verzie si môžu zakúpiť DLC Big Block, ktoré do hry pridáva niekoľko offline režimov. K dispozícii je aj fyzická kópia TETRIS 99, ktorá obsahuje hru, všetky DLC a ročné členstvo Nintendo Switch Online pre jedného.

Nový režim Team Battle v hre TETRIS® 99 umožňuje epické bitky medzi veľkými skupinami hráčov. TETRIS 99 Grand Prix 10 prebieha dnes od 8:00 do 19:59 17. decembra. Najlepších 999 hráčov sa môže tešiť na 999 zlatých bodov, ktoré si môžu uplatniť v obchode Nintendo eShop.

*Online hranie si vyžaduje internetové pripojenie. Na využívanie online služieb je potrebné mať účet Nintendo a akceptovať súvisiace podmienky. Platia všeobecné zásady ochrany osobných údajov. Niektoré online služby nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie si vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.