Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

3. 1. 2020, Hry, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Naštartuj nový rok aktívnym životným štýlom - trénuj svoje telo aj myseľ - s Ring Fit Adventure a Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch. Cieľom týchto hier je rozkmitať vaše mozgové závity - alebo brušné svaly. Pozrite si video Ring Fit Adventure a Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch.

Nastal čas na poriadny tréning v pohodlí domova s Ring Fit Adventure na Nintendo Switch. Preskúmaj dobrodružný svet fantázie s príslušenstvom Ring-Con a popruhom na nohy, vytvor si vlastné zostavy cvikov, aby si zapojil celé telo, tlačil, ťahal, behal na mieste, drepoval a držal obľúbené dosky alebo jogové pozície. Či už uprednostňuješ dlhé fitnes výpravy, alebo krátke tréningy v minihrách a vlastných zostavách, môžeš si merať výkony pomocou infračervenej pohybovej kamery* zabudovanej v pravom ovládači Joy-Con, a to vrátane tepovej frekvencie! Pozrite si Ring Fit Adventure - Overview Trailer.

Po tom, čo si zapracoval na svojej postave, je čas zapracovať aj na svojom mozgu v hre Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch, ktorá dnes vychádza v Európe na Nintendo Switch. Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch je najnovším prírastkom do populárnej série Brain Training, z ktorej sa od jej prvého vydania na Nintendo DS predalo viac ako 33 miliónov kópií po celom svete. Tešiť sa môžete na široký výber nových cvičení, ktoré otestujú vaše schopnosti pomocou rozmanitej hrateľnosti - niektoré cvičenia dokonca využívajú infračervenú pohybovú kameru* na pravom ovládači Joy-Con na snímanie polohy vašich prstov. Nechýbajú však samozrejme ani klasické cvičenia z predchádzajúcich hier zo série Brain Training, ktoré ovládate pomocou stylusu (je súčasťou fyzickej kópie hry). Súťažte s priateľmi alebo rodinou, každý s jedným ovládačom Joy-Con v ruke, a podeľte sa o svoje výsledky v herných rebríčkoch. Hráči sa tiež môžu každý deň pochváliť svojimi výsledkami prostredníctvom služby Brain Training Email. Vo februári sa potom ako obvykle začnú Majstrovstvá sveta v tréningu mozgu**, kde budú hráči súťažiť s priateľmi a rodinou z celého sveta. Ďalšie podrobnosti budú zverejnené v budúcnosti. Novú hru si môžete pozrieť v našom traileri k hre Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch.

Trénuj svoje telo a myseľ a úspešne odštartuj rok 2020 s hrami Ring Fit Adventure a Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch, ktoré sú už dostupné na Nintendo Switch.

Súvisiace videá:
Ring Fit Adventure - prehľadový trailer
Dr Kawashima's Brain Training pre Nintendo Switch - trailer k oznámeniu

*Hranie na Nintendo Switch Lite vyžaduje ďalší pár Joy-Con (predáva sa samostatne), pre ktorý odporúčame nastaviteľný nabíjací stojan Nintendo Switch. Nabíjanie Joy-Con ovládačov sa vykonáva pomocou dodatočného zariadenia, ako je napríklad nabíjacia rukoväť Joy-Con. Viac informácií nájdete na stránke Nintendo Switch Lite.
**Online hranie si vyžaduje internetové pripojenie a platené členstvo Nintendo Switch Online. Na využívanie online služieb je potrebné mať účet Nintendo a akceptovať súvisiace podmienky. Platia všeobecné zásady ochrany osobných údajov. Niektoré online služby nie sú dostupné vo všetkých krajinách. Online hranie vyžaduje platené online členstvo.E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.