Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

20. 1. 2020, Nintendo, Switch, Tlačové správy
 

Bojová hodina je v plnom prúde! Byleth, slávny žoldnier a profesor zo série Fire Emblem, je pripravený dať hráčom Super Smash Bros. Ultimate lekciu boja. Vo včera odvysielanom videu sa Masahiro Sakurai, herný riaditeľ hry Super Smash Bros. Ultimate, bojovo ostrieľanú postavu zo série Fire Emblem priamo v akcii. Byleth príde do hry 29. januára. Sakurai fanúšikom predviedol jedinečný štýl pohybu na diaľku a prezradil, že titul bude obsahovať aj novú arénu a 11 hudobných skladieb zo série Fire Emblem. To všetko príde do hry Super Smash Bros. Ultimate pre Nintendo Switch ešte tento mesiac. Okrem toho, Fire Emblem: DLC Three Houses - Cindered Shadows vyjde 13. februára ako súčasť Expansion Passu pre hru Fire Emblem: Three Houses.

Nový obsah pre hru Super Smash Bros. Ultimate bude k dispozícii majiteľom preukazu Fighters Pass pre hru Smash Bros. Ultimate Fighters Pass alebo pre tých, ktorí si samostatne zakúpia balík Challenger Pack 5.* Zároveň boli oznámené podrobnosti o balíku Ultimate Fighters Pass Vol. 2 pre Super Smash Bros. Ultimate. Fighters Pass Vol. 2 ponúkne šesť ďalších hrateľných postáv, ktoré sú v súčasnosti vo vývoji. Ak si hráči predobjednajú Fighters Pass Vol. 2, získajú prístup k šiestim Challenger Packom po ich vydaní. Každý Challenger Pack bude obsahovať jedného nového bojovníka, jednu arénu a niekoľko hudobných skladieb. Tí, ktorí si zakúpia Fighters Pass Vol. 2, získajú aj exkluzívny outfit pre Mii Swordfighter: The Ancient Soldier Gear z hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Ak si chcete pozrieť celé video, navštívte oficiálny kanál Nintendo UK YouTube.

Počas videa sa fanúšikovia hry Fire Emblem: Three Houses dozvedeli, že DLC s názvom Cindered Shadow príde pre ich titul 13. februára. To bude obsahovať tajomnú lokáciu Ashen Wolves ako súčasť Expansion Passu.

Byleth bude 80. hrateľnou postavou, ktorá sa zapojí do bojov v hre Super Smash Bros. Ultimate, ktorá obsahuje najväčší crossover hrateľných postáv v histórii videohier. Vychádzajúc z využitia rytiera v hre Fire Emblem: Bylethovo zaradenie na zoznam bojovníkov zmení každú bitku, v ktorej sa objaví. Hovoríme o inteligentných strategických rozhodnutiach, ktoré ju motivujú využívať obranné postoje alebo naopak útok, ktorý jej postava ponúka. S Mečom Stvoriteľa a tromi ďalšími relikviami hrdinov v ruke budú často nastávať momenty rozhodovania, či sa pokúsiť udržať pozíciu, alebo radšej zaútočiť.

V sprievodnej aréne Byleth, Garreg Mach Monastery, budete môcť naraziť na ďalšie postavy z Fire Emblem: Three Houses, vrátane Edelgarda z Black Eagles, Clauda zo Golden Deer a Dimitriho z Blue Lions.

Super Smash Bros. Ultimate dostane aj Spirit Board, na ktorom budú duchovia väčšiny hosťujúcich postáv z hry Fire Emblem: Three Houses, spolu s novou trasou klasického režimu "A Heroic Legacy". Ten označuje určité etapy v rámci histórie série Fire Emblem.

Dňa 29. januára bude k dispozícii nový kostým Mii Fighter inšpirovaný indie run-and-gun titulom Cuphead. Fanúšikovia, ktorí si ho zakúpia, získajú aj novú hudobnú skladbu s názvom Floral Fury, ktorá hrala v hre Cuphead počas súboja s bossom Cagney Carnation.

Nakoniec sa v hre objavia aj dvaja bojovníci z hry Super Smash Bros. Ultimate dostanú svoje vlastné figúrky amiibo. Konkrétne ide o postavy Richer a Dark Samus. Budú k dispozícii na predobjednanie u vybraných predajcov od 17. januára

Dalšie nové hrateľné postavy, arény a hudobné skladby pribudnú v hre Super Smash Bros. Ultimate prostredníctvom Fighters Pass Vol. 2. Aktuálny Fighter Pass si hráči môžu zakúpiť za 625 libier, čím získajú prístup k prvým piatim Challenger Packom. Hratelné postavy Joker, Hero, Banjo & Kazooie a Terry Bogard sú k dispozícii už teraz, pričom 29. januára sa k nim pridá nový bojovník Byleth. Hráči si môžu zakúpiť každého bojovníka z balíka Challenger Pack jednotlivo za 149 Kč.

Viac informácií o hre Super Smash Bros. Ultimate navštívte stránku https://www.smashbros.com/. Ďalšie informácie o hre Super Smash Bros. Ultimate DLC navštívte stránku https://nintendo.co.uk/supersmashbros.

* Ak chcete hrať DLC, musíte vlastniť plnú verziu hry (predáva sa samostatne).E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.