Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nintendo detailne predstavilo prvý DLC pack pre hru The Legend of Zelda: Breath of the Wild

V prvom DLC sa môžete tešiť na Trial of the Sword, nový Hard mód a ďalšie vychytávky!

[Celý článok]

Užite si zábavnú a zúrivú multiplayerovú hru Mario Kart 8 Deluxe, ktorá vychádza tento piatok na Nintendo Switch.

Hrajte kedykoľvek, kdekoľvek, s kýmkoľvek v doteraz najväčšom a najrozsiahlejšom Mario Kart titule, ktorý prichádza s novými hernými módmi, postavami a s množstvom možností, ako si užiť hranie multiplayeru lokálne s priateľmi alebo online

[Celý článok]

ARMS a Splatoon 2 vo svetle reflektorov poslednej Nintendo Direct prezentácie

Nintendo zverejnilo detaily o hromade pripravovaných first aj third party titulov pre konzolu Nintendo Switch a zariadení z rodiny Nintendo 3DS!

[Celý článok]

Vydajte sa už dnes na nové strašidelné dobrodružstvo s hrou YO-KAI WATCH® 2 pre všetky zariadenia z rodiny Nintendo 3DS

Pokračovanie extrémne populárnej hry YO-KAI WATCH® je tu a spoločne s ním nový Yo-kai k spriateleniu, nové záhady k vyriešeniu a úplne nový multiplayer pre poskytnutie ďalších desiatok hodín skvelej zábavy!

[Celý článok]

Prebuďte v sebe bojového ducha doma alebo na cestách v hre Ultra Street Fighter II: The Final Challengers, ktorá vychádza 26. mája na Nintendo Switch

Joy-Con ovládače pridávajú úplne nový spôsob boja, zahrajte si za Evil Ryu a Violet Ken, spojte svoje sily s priateľmi v Buddy Battle a otestujte si svoje schopnosti online

[Celý článok]

Najlepšie európske Splatoon tímy sa stretnú vo veľkom Grand Finále v Paríži už 1. apríla

Sledujte celý turnaj Nintendo Switch naživo a nezabudnite si pred grand finále naladiť tiež ukážkové zápasy v hre Splatoon 2!

[Celý článok]

Boj o osud kontinentu s hrou Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia začne v Európe už 19. mája na zariadeniach z rodiny Nintendo 3DS

Limitovaná edícia hry, ktorá vyjde 19. mája, bude obsahovať artbook, kovové pixelové odznaky, obojstranný obal hry, "Sounds of Echoes" soundtrack selection CD a amiibo figúrky Alma a Celicy!

[Celý článok]

Pretekári všetkých vekových kategórií budú môcť v hre Mario Kart 8 Deluxe od 28. apríla zasadnúť za volant kdekoľvek, kedykoľvek a s kýmkoľvek

Nové herné štýly pre všetky vekové kategórie, nové populárne postavy, prepracovaný Battle mód a ďalšie novinky čakajú na pretekárov v poslednom prírastku do populárnej pretekárskej série!

[Celý článok]

Nintendo Switch prichádza s novou érou konzolového hrania za pochodu

Hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild, 1-2-Switch a Snipperclips odštartovali tohtoročné ťaženie konzoly Nintendo Switch!

[Celý článok]

Nintendo eShop, indie hry pripravené na vydanie Nintendo Switch

Európska pobočka Nintendo zverejní Nindies Showcase video v utorok 28. februára o 18:30 SEČ a uvedie blížiace sa stiahnuteľné indie hry.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.