Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nintendo Switch prichádza s novou érou konzolového hrania za pochodu

Hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild, 1-2-Switch a Snipperclips odštartovali tohtoročné ťaženie konzoly Nintendo Switch!

[Celý článok]

Nintendo eShop, indie hry pripravené na vydanie Nintendo Switch

Európska pobočka Nintendo zverejní Nindies Showcase video v utorok 28. februára o 18:30 SEČ a uvedie blížiace sa stiahnuteľné indie hry.

[Celý článok]

Hra Snipperclips už 3. marca na Nintendo eShopu predvedie, že zábava môže mať najrôznejšie tvary

Hráči môžu taktiež pri vydaní hry ukoristiť špeciálny balíček setu farebných ovládačov Joy-Con s kódom na stiahnutie tohto multiplayerového logického hitu.

[Celý článok]

Nintendo Switch pre-launch event v Prahe!

Nenechajte si ujsť jedinečnú šancu vyskúšať si Nintendo Switch pred jeho oficiálnym vydaním!

[Celý článok]

Nate a Katie vyrážajú na nové dobrodružstvo už 7. apríla kedy YO-KAI WATCH® 2 vychádza na všetky zariadenia z rodiny Nintendo 3DS

Objavte pôvod vôbec prvých Yo-kai Watch a cestujte časom, aby ste sa mohli spriateliť s novými Yo-kai v úplne novom dobrodružstve!

[Celý článok]

Súperte s tými najlepšími v hre Mario Sports Superstars už 10. marca na všetkých zariadeniach z rodiny Nintendo 3DS

Päť plnohodnotných športových hier s lokálnym i online multiplayerom a úplne nová séria deväťdesiatich amiibo kariet k zozbieraniu!

[Celý článok]

Zahájte nový rok záchranou sveta v hre DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King pre všetky zariadenia z rodiny Nintendo 3DS

Priberte do partie dve nové postavy, užite si nové kúsky príbehu a posielajte fotky zo svojich dobrodružstiev kamarátom skrz StreetPass!

[Celý článok]

Konzola Nintendo Switch vyjde už 3. marca súčasne s hrou The Legend of Zelda: Breath of the Wild ako jedným zo štartovacích titulov

Spoločnosť Nintendo na svojej prezentácii odhalila nadchádzajúce hry aj celkom nové herné možnosti!

[Celý článok]

Roztomilé, farbisté a jemnučké dobrodružstvo odštartuje už 3. februára 2017, kedy hra Pooch & Yoshi 's Woolly World dorazí na Nintendo 3DS

Nové Pooch Dash úrovne, nové farebné variácie Yoshiho pre Animal Crossing a Splatoon fanúšikov, 30 okúzľujúcich stop-motion animácií a Yarn Pooch amiibo otvárajúca Time Attack misie!

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.