Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Súperte s tými najlepšími v hre Mario Sports Superstars už 10. marca na všetkých zariadeniach z rodiny Nintendo 3DS

Päť plnohodnotných športových hier s lokálnym i online multiplayerom a úplne nová séria deväťdesiatich amiibo kariet k zozbieraniu!

[Celý článok]

Zahájte nový rok záchranou sveta v hre DRAGON QUEST VIII: Journey of the Cursed King pre všetky zariadenia z rodiny Nintendo 3DS

Priberte do partie dve nové postavy, užite si nové kúsky príbehu a posielajte fotky zo svojich dobrodružstiev kamarátom skrz StreetPass!

[Celý článok]

Konzola Nintendo Switch vyjde už 3. marca súčasne s hrou The Legend of Zelda: Breath of the Wild ako jedným zo štartovacích titulov

Spoločnosť Nintendo na svojej prezentácii odhalila nadchádzajúce hry aj celkom nové herné možnosti!

[Celý článok]

Roztomilé, farbisté a jemnučké dobrodružstvo odštartuje už 3. februára 2017, kedy hra Pooch & Yoshi 's Woolly World dorazí na Nintendo 3DS

Nové Pooch Dash úrovne, nové farebné variácie Yoshiho pre Animal Crossing a Splatoon fanúšikov, 30 okúzľujúcich stop-motion animácií a Yarn Pooch amiibo otvárajúca Time Attack misie!

[Celý článok]

Zistite viac o Nintendo Switch pri Nintendo Switch Presentation 2017 už 13. januára

Sledujte živú prezentáciu z Tokya 13. januára 2017!

[Celý článok]

Darujte tento rok na Vianoce zábavu so zariadeniami z rodiny Nintendo 3DS

Deti všetkých záujmových skupín si môžu tento rok v zime užiť širokú paletu titulov pre všetky zariadenia z rodiny Nintendo 3DS!

[Celý článok]

VITAJTE V SUSEDSTVE! ANIMAL CROSSING: NEW LEAF - WELCOME amiibo UŽ DOSTUPNÉ PO CELEJ EURÓPE

Zabudnite na svoje starosti a uniknite do sveta zábavy a priateľstva v hre Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo pre zariadenia z rodiny Nintendo 3DS, ktorá je oddnes dostupná po celej Európe. Táto nová krabicová verzia hry zodpovedá nedávno vydanému Welcome amiibo updatu a obsahuje teda amiibo funkcionalitu, novú kempovú oblasť, dve nové minihry v hre a veľa nových položiek, ktorými si hráči môžu dekorovať svoje obydlia.

[Celý článok]

Nechajte sa ovládnuť puzzle hrou Picross 3D: Round 2

Vyriešte viac ako 300 puzzlov. Odomknite deväť exkluzívnych amiibo puzzlov. Zadarmo stiahnutelná demoverzia dostupná na Nintendo eShope.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.