Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Prezentácia Indie World predstavila viac ako 20 nových nezávislých titulov, ktoré si budete môcť zahrať na Nintendo Switch ešte tento rok

V novej prezentácii Indie World spoločnosť Nintendo odhalila rozsiahlu ponuku nezávislých titulov, ktoré môžeme očakávať na konzole Nintendo Switch v roku 2020. Zoznam zahŕňa unikátnu plošinovku Blue Fire, akčné RPG Baldo, najnovšie dielo od tvorcov No Man's Sky (štúdio Hello Games) The Last Campfire a pokračovania úspešných titulov PixelJunk Eden 2 a Exit the Gungeon - druhý z nich prichádza na Nintendo Switch už dnes.

[Celý článok]

LEGO Group a Nintendo posúvajú legendárnu stavebnicu na novú úroveň vďaka partnerstvu

Skupina LEGO Group oznámila partnerstvo so spoločnosťou Nintendo, ktoré zmení spôsob, akým ľudia komunikujú s postavičkou Super Mario v reálnom svete a ako zažívajú skutočné stavanie LEGO®. Konštruktéri oboch spoločností spojili svoje sily, aby vytvorili úplne nový druh zážitku, ktorý oživí Super Maria vo svete kociek LEGO®. K uvedeniu na trh dôjde ešte tento rok.

[Celý článok]

Z dôvodu šírenia COVID-19 spoločnosť ConQuest entertainment, a.s. vykonáva nasledujúce opatrenia:

- Zrušenie osobného vyzdvihnutia objednávok zo služieb Gamehouse a Nintendoshop

- Zníženie limitu dopravy zdarma na 1500 Kč v predajniach Gamehouse, Nintendoshop, Toy, 3000 Kč v predajniach Umax

- Zrušenie možnosti osobného odberu cez Zásilkovňu

- Uzavretie firemnej recepcie na prijímanie/vyzdvihovanie reklamácií

[Celý článok]

Nová konzola Nintendo Switch Lite v koralovej farbe príde do Európy 24. apríla

Konzola určená na hranie hier z ruky bude teraz k dispozícii v koralovej farbe spolu s už dostupnými žltými, tyrkysovými a sivými variantmi.

[Celý článok]

Odhalené nové informácie o hre Animal Crossing: New Horizons

Tom Nook má naozaj prirodzený talent pre svoje podnikanie. Aj preto sa hlavný hrdina série Animal Crossing vymanil zo svojho nabitého programu, aby nám osobne vo videu predstavil najnovší výsledok svojho snaženia - Nook Inc. Balík na útek z opusteného ostrova. Prezentácia podrobne opisuje titul Animal Crossing: New Horizons, ktorý si zahráme 20. marca exkluzívne na konzole Nintendo Switch.

[Celý článok]

Ste hladní? SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD k dispozícii teraz

Chce sa vám získať chutnú korisť a truhlice plné zlata? Máte šťastie, pretože hra SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD práve vychádza na Nintendo Switch. Viac informácií o hre sa dozviete v našom traileri na hru SNACK WORLD: THE DUNGEON CRAWL - GOLD - Up in Arms!

[Celý článok]

Byleth z hry Fire Emblem: ako ďalšia hrateľná postava v Super Smash Bros. Ultimate

Profesor arény Garreg Mach Monastery bol odhalený ako najnovší DLC bojovník pre Super Smash Bros. Ultimate, pričom vo vývoji je ďalších šesť nových hrateľných postáv. Názov Fire Emblem: Three Houses dostane DLC s názvom Cindered Shadows 13. februára.

[Celý článok]

Direct predstavuje novinky zo sveta hier Pokémon pre konzolu Nintendo Switch

Slávny Expansion Pass pre Pokémon Sword a Pokémon Shield, ako aj Pokémon Mystery Dungeon Rescue Team DX pre Nintendo Switch.

[Celý článok]

Úspešne vykroč do roku 2020 - trénuj svoje telo a myseľ s hrami Ring Fit Adventure a Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch

Začni nový rok aktívnym životným štýlom - trénuj svoje telo aj myseľ - s hrami Ring Fit Adventure a Dr. Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch. Cieľom týchto hier je rozkmitať vaše mozgové závity - alebo brušné svaly. Pozrite si video k hrám Ring Fit Adventure a Dr Kawashima's Brain Training na Nintendo Switch.

[Celý článok]

Čaká ťa viac zábavy s priateľmi pri love duchov - ďalší obsah pre viacerých hráčov sa objaví v hre Luigi's Mansion 3 v roku 2020

Balíček Luigi's Mansion 3 Multiplayer Pack, ktorý si môžete už teraz predobjednať, obsahuje nový obsah v podobe šiestich minihier pre režim ScreamPark, šiestich nových Luigiho oblekov a nových tematických duchov pre úrovne kooperatívneho režimu ScareScraper

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.