Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon sa dnes dostáva k hráčom

Je čas obrátiť stránky knihy v hre Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon pre Nintendo Switch! Táto ilustrovaná kniha o dobrodružnom príbehu mladej čarodejnice v tréningu temných umení vychádza už dnes. Hráči sa môžu pridať k Cereze a jej démonovi Cheshireovi na ceste lesom plným víl, aby objavili korene titulnej čarodejnice Umbry.

[Celý článok]

Plošinovka Kirby's Return to Dream Land Deluxe prichádza na Nintendo Switch

Vydajte sa spolu s ďalšími tromi priateľmi na planétu Popstar, kde si budete raziť cestu farebnými svetmi, aby ste opravili loď záhadného cestovateľa Magolora a zachránili situáciu v hre Kirby's Return to Dream Land Deluxe.

[Celý článok]

Drak Fell povstáva v hre Fire Emblem Engage pre Nintendo Switch, ktorá vychádza dnes

Fire Emblem Engage - najnovšia hra z dlhoročnej série strategických RPG - vychádza dnes na Nintendo Switch.

[Celý článok]

Celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch prekročil 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni

Nintendo práve oznámilo, že celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch v piatok 18. novembra prekročil hranicu 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni predaja. Ide o najúspešnejší prvý víkend pre akúkoľvek hru určenú pre konzolu Nintendo v histórii spoločnosti.

[Celý článok]

Futbalová zábava v hre Mario Strikers: Battle League Football sa začína dnes

Mario Strikers: Battle League Football dnes vychádza pre Nintendo Switch a obsahuje hru Strike, v ktorej musí päť hráčov na každej strane spôsobiť na ihrisku čo najväčší chaos, aby zvíťazili.

[Celý článok]

Pozrite si demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick 4. a 5. júna a predveďte svoje futbalové zručnosti

Mario Strikers: Battle League Football vychádza pre Nintendo Switch v piatok 10. júna a hráči, ktorí si chcú titul vyskúšať už čoskoro, si môžu prísť na svoje. Demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick je už k dispozícii na stiahnutie v obchode Nintendo eShop.

[Celý článok]

Švihaj, kopaj a hádž v Nintendo Switch Sports - novej kolekcii športových hier pre Nintendo Switch. Dostaň sa do centra diania ešte dnes

Nintendo Switch Sports - najnovšia hra zo série Wii Sports - dnes vychádza pre Nintendo Switch. V šiestich športoch - futbal, volejbal, bowling, tenis, bedminton a chambari - budete pomocou ovládača Joy-Con vykonávať rôzne pohyby, ktoré vás dovedú k víťazstvu.

[Celý článok]

Nintendo Switch Sports, veľké platené DLC pre Mario Kart 8 Deluxe a Xenoblade Chronicles 3 prídu na Nintendo Switch ešte tento rok

Budúce dni, týždne a mesiace ponúkajú hráčom Nintenda Switch toľko možností! V najnovšej videoprezentácii Nintendo Direct spoločnosť Nintendo oznámila pestrú ponuku nových hier a obsahu, ktoré prídu na konzolu Nintendo Switch ešte tento rok. Nintendo sa tiež podelilo o nové detaily o už skôr oznámených hrách, vrátane toho, kedy si ich hráči budú môcť zaobstarať.

[Celý článok]

Objavte tajomný svet Kirbyho a zabudnutej krajiny 25. marca

Pridaj sa k silnému a sympatickému hrdinovi Kirbymu v hre Kirby and the Forgotten Land, farebnej 3D plošinovke pre zariadenia Nintendo Switch, v ktorej Kirby časom získa množstvo nových schopností a ktorá je plná zázrakov, divokej prírody a Waddle Dees. Hráči sa na toto dobrodružstvo vydajú už čoskoro, pretože hra vyjde 25. marca!

[Celý článok]

Nintendo Switch má za sebou najlepší týždeň z hľadiska predaja hardvéru a softvéru v Európe

V týždni od 22. novembra sa v Európe predalo viac konzol Nintendo Switch ako v ktoromkoľvek predchádzajúcom týždni v rámci životného cyklu konzoly.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.