Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Drak Fell povstáva v hre Fire Emblem Engage pre Nintendo Switch, ktorá vychádza dnes

Fire Emblem Engage - najnovšia hra z dlhoročnej série strategických RPG - vychádza dnes na Nintendo Switch.

[Celý článok]

Dokonči príbeh Eivora v úlohe

Hráči si môžu v rámci najnovšej aktualizácie hier vychutnať nový príbehový obsah a ďalej si prispôsobiť herný zážitok.

[Celý článok]

Celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch prekročil 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni

Nintendo práve oznámilo, že celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch v piatok 18. novembra prekročil hranicu 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni predaja. Ide o najúspešnejší prvý víkend pre akúkoľvek hru určenú pre konzolu Nintendo v histórii spoločnosti.

[Celý článok]

Hra Splatoon 3 vychádza dnes - maľuj v online a kooperatívnych výzvach a odhaľ tajomstvo Alterny

Splatoon 3 dnes vychádza na Nintendo Switch. Zavedie vás do Splatlands, centra adrenalínového súperenia s rôznymi zbraňami pre každodenný život Inklingov a Octolingov.

[Celý článok]

V hre Xenoblade Chronicles 3 pre Nintendo Switch nás od dnes čaká napínavé RPG dobrodružstvo

Xenoblade Chronicles 3, najnovší diel kritikmi oceňovanej RPG série, vychádza dnes na Nintendo Switch. Môžeme sa tešiť na veľkolepý príbeh, ktorého ústrednou témou je "život". Xenoblade Chronicles 3 ponúka dokonalý odrazový mostík aj pre nováčikov, ktorí sa chcú ponoriť do obrovského RPG sveta s dynamickými postavami, bohatým príbehom a dobrodružstvom epických rozmerov.

[Celý článok]

Legenda žije ďalej! Klasická RPG hra Live A Live od Square Enix prichádza dnes na Nintendo Switch

Mnoho hrdinov, veľa príbehov, veľa životov! Objavte sériu prelínajúcich sa príbehov naprieč časom, teraz v úžasnom HD-2D. LIVE A LIVE prichádza na Nintendo Switch už dnes! Príbeh LIVE A LIVE, ktorý pôvodne vyšiel len v Japonsku pre Super Famicom, prichádza po prvýkrát na západné trhy a ožíva v rovnakej ohromujúcej HD-2D grafike, aká bola použitá v hrách TRIANGLE STRATEGY a OCTOPATH TRAVELER.

[Celý článok]

Bayonetta 3 prinesie ešte väčší chaos na Nintendo Switch 28. októbra

Bayonetta sa vráti v ďalšej akcii, pri ktorej ti budú vlasy dupať, a to v hre Bayonetta 3, ktorá vyjde na Nintendo Switch 28. októbra.

[Celý článok]

Zajtra vychádza prvá tohtoročná hra o králikoch. Rabbids: Party of Legends ponúkne bláznivú párty zábavu

Po včerajšom oznámení dátumu vydania hry Mario + Rabbids: Sparks of Hope, ktorý bol stanovený na 20. októbra, si fanúšikovia Rabbids môžu skrátiť čakanie s novou hrou Rabbids: Party of Legends, ktorá vychádza zajtra pre Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One a Google Stadia.

[Celý článok]

Mario + Rabbids® Sparks of Hope prichádza 20. októbra

Počas dnešného podujatia Nintendo Direct Mini: Partner Showcase bolo oznámené, že hra Mario + Rabbids® Sparks of Hope od spoločnosti Ubisoft bude uvedená na trh exkluzívne na Nintendo Switch 20. októbra, pričom hru si môžete predobjednať už teraz.

[Celý článok]

Objav osudy troch superveľmocí v hre Fire Emblem Warriors: Three Hopes, ktorá je teraz k dispozícii na Nintendo Switch

Fire Emblem Warriors: Three Hopes, najnovšia hra zo série Warriors, vychádza dnes na Nintendo Switch a odhaľuje doteraz nevypovedaný príbeh zasadený do obľúbeného sveta Fire Emblem: Tri domy.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.