Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Paper Mario: The Thousand-Year Door dnes dorazil na Nintendo Switch

Zábavné dobrodružstvo plné farebných postáv a papierovej zábavy začína dnes: Paper Mario: The Thousand-Year Door dorazil na Nintendo Switch. Mario navštívi Rogueport, notoricky známe mesto plné zradných darebákov, aby pomohol princeznej Peach pri hľadaní pokladu. Peach však nikde nenájdete! Keď sa Mario dozvie legendu o krištáľových hviezdach, vydáva sa ich nájsť a dúfajme, že princeznú vystopuje...

[Celý článok]

Ponorte sa do Endless Ocean Luminous pre Nintendo Switch ešte dnes

Začnite objavovať obrovské vody plné morského života, skrytých pokladov a tajomstiev ešte dnes s nekonečným osvetlením oceánu pre Nintendo Switch. Vďaka svojej zvukovej scéne a pokojnému vizuálu ponúka Endless Ocean Luminous relaxačnú hrateľnosť a postupné pridávanie rôznych morských živočíchov do encyklopédie hry.

[Celý článok]

Princess Peach: Showtime! si na konzoli Nintendo Switch zahrajeme už tento týden

Opona se nad Princess Peach: Showtime! pro Nintendo Switch zvedne už tento týden! Během tohoto dobrodružství se Peach spojí se Stellou – strážkyní divadla Sparkle – aby ho zachránila před Grape a jejím zlotřilým gangem Sour Bunch. Naštěstí Peach přijde vhod několik různých proměn, k nimž Peach dopomůže i síla Stelliny stuhy. 

[Celý článok]

Nintendo oslávilo MAR10 Day hrami, novinkami o filme a ďalšími informáciami o Mariovi

V rámci tohtoročných osláv MAR10 Day nové video vydané spoločnosťou Nintendo prinieslo niekoľko nových oznámení. Prvé dve sa týkajú dátumov vydania titulov Mario a jeho priatelia a hráčov poteší aj spustenie troch hier Mario na Nintendo Switch. A fanúšikovia Super Mario Bros. vo filme teraz zaručene uvidia nový animovaný film založený na hernej sérii. 

[Celý článok]

Scéna je pripravená v ukážke Princess Peach: Showtime!

Vstúp na scénu ako Peach a zachráň divadlo Sparkle Theater pred Grape a jej zloduchmi zo Sour Bunch s bezplatnou demoverziou Princess Peach: Showtime!, ktorá je teraz k dispozícii v obchode Nintendo eShop.

[Celý článok]

Another Code: Recollection práve dorazilo na Nintendo Switch

Od dnešného dňa sa môžeš vydať na tajomné dobrodružstvo v hre Another Code: Recollection pre Nintendo Switch. Pridajte sa k sirote menom Ashley, ktorá dostala list od svojho otca, o ktorom si myslela, že zomrel. Tento list spustí reťaz záhadných udalostí, ktoré ju zavedú na tajomný a odľahlý ostrov Blood Edwads, kde ju čakajú odpovede. Kto alebo čo za tým všetkým stojí?

[Celý článok]

21. 12. 2023  Nenechajte si ujsť vianočnú zábavu! Všetko o otváracích hodinách a službách počas sviatkov! 2023, Tlačové správy
Nenechajte si ujsť vianočnú zábavu! Všetko o otváracích hodinách a službách počas sviatkov!

Veselé Vianoce a šťastný nový rok vám praje spoločnosť ConQuest Entertainment. Váš partner pre hry, konzoly a zábavu. Pozor, od 23.12.2023 do 1.1.2024 máme zatvorené! Vaše objednávky, reklamácie a výmeny budeme opäť vybavovať od 2.1.2024. Ďakujeme vám za vašu priazeň a tešíme sa na vás v novom roku plnom zábavy!Spoločnosť Nintendo si odniesla víťaznú sošku v kategórii Najlepšia akčná/dobrodružná hra na udeľovaní cien The Game Awards vďaka hre The Legend of Ze

Videoherné podujatie Game Awards ocenilo tri tituly spoločnosti Nintendo: najlepšou akčnou/dobrodružnou hrou sa stala The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, najlepšou rodinnou hrou Super Mario Bros. Wonder, najlepšou simulačnou/strategickou hrou sa stal Pikmin 4. Všetky tieto hry pre Nintendo Switch predstavujú nové diely obľúbených značiek Nintendo.

[Celý článok]

Super Mario RPG prichádza na Nintendo Switch už zajtra

Zhromaždi skupinu nepravdepodobných hrdinov a vydaj sa na rozmarnú výpravu za opravou Star Road v hre Super Mario RPG, ktorá prichádza na Nintendo Switch už zajtra, 17. novembra. Pôvodná hra vyšla len na Super NES, a to v Japonsku aj v Severnej Amerike, takže teraz sa vôbec prvýkrát pozrie do Európy v prepracovanej podobe s novou grafikou.

[Celý článok]

Hra WarioWare: Move it! pre Nintendo Switch vás dnes rozhýbe ako blázon

Zožeň pár ovládačov Joy-Con a začni sa hýbať s hrou WarioWare: Move It! S týmito ovládačmi môžeš jemne triasť, tancovať, vrtieť sa a robiť ďalšie rôzne vylomeniny v rôznych mikro hrách, z ktorých každá trvá len niekoľko zábavných sekúnd.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.