Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Nintendo Switch má za sebou najlepší týždeň z hľadiska predaja hardvéru a softvéru v Európe

V týždni od 22. novembra sa v Európe predalo viac konzol Nintendo Switch ako v ktoromkoľvek predchádzajúcom týždni v rámci životného cyklu konzoly.

[Celý článok]

Trénuj svoj mozog zábavným spôsobom s rodinou a priateľmi v hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain na Nintendo Switch

Big Brain Academy: Brain vs. Brain prichádza na Nintendo Switch už dnes! V tejto novej hre pre viacerých hráčov, ktorú si môže zahrať každý, si hráči vyskúšajú niekoľko aktivít, ktoré preveria vašu mozgovú kôru a duševnú odolnosť. Celkovo na vás čaká päť kategórií: skúmanie, pamäť, analýza, počítanie a predstavivosť.

[Celý článok]

Bezplatná aktualizácia a platené rozšírenie pre hru Animal Crossing: New Horizons sú už k dispozícii

Do hry Animal Crossing: New Horizons pre Nintendo Switch pribudlo niekoľko nových prídavkov, ktoré obohatia život hráčov na ostrove. Všetci sú pozvaní preskúmať nové možnosti!

[Celý článok]

Mario Party Superstars pre Nintendo Switch vychádza dnes

Čas na párty! Mario Party Superstars, klasická kolekcia obsahujúca stolové hry Mario Party z Nintenda 64 a 100 minihier z celej série Mario Party, vychádza dnes pre Nintendo Switch.

[Celý článok]

Konzola Nintendo Switch - OLED model a Metroid Dread dnes

Najnovší prírastok do rodiny zariadení Nintendo Switch je dnes k dispozícii v obchodoch. Model Nintendo Switch - OLED má podobné celkové rozmery ako konzola Nintendo Switch, ale väčší, živý 7-palcový OLED displej s výraznými farbami a vysokým kontrastom. Táto nová konzola poskytuje hráčom ďalšie možnosti, ako si vychutnať rozsiahlu a stále rastúcu knižnicu hier pre Nintendo Switch, nech už si ju užijú akokoľvek a kdekoľvek.

[Celý článok]

WarioWare: Get It Together! je už vonku na Nintendo Switch

WarioWare: Get It Together! vychádza na Nintendo Switch - a tentoraz musia hráči pomôcť Wariovi a jeho posádke prekonať svet mikrohier. Prvýkrát v sérii môžu fanúšikovia hrať za rôzne postavy zo sveta WarioWare v rôznych herných režimoch vrátane príbehového režimu, režimu Variety Pack pozostávajúceho z 10 maniakálnych režimov, ktoré si môžete vyskúšať vy a až traja ďalší hráči, a online výziev.

[Celý článok]

Využi svoj dôvtip v hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain, ktorá príde na Nintendo Switch 3. decembra

Túto sviatočnú sezónu sa pripravte na poriadnu dávku mozgovej záťaže pri hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain pre Nintendo Switch, novej zábavnej párty hre pre viacerých hráčov, ktorú si môže zahrať každý!

[Celý článok]

Objav, kde to všetko začalo, v hre The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, ktorá dnes vychádza na Nintendo Switch

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD vychádza dnes na Nintendo Switch. Link sa vydáva na cestu do svetov medzi mrakmi a tajomným povrchom pod nimi, aby zachránil Zeldu, priateľku z detstva, ktorá musí čeliť svojmu osudu.

[Celý článok]

Hra Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin je už dostupná pre Nintendo Switch

Vydanie očakávanej hry Monster Hunter Stories™ 2: Wings of Ruin pre Nintendo Switch™ prináša úplne nové dobrodružstvo do oceňovanej a najpredávanejšej série Monster Hunter™. Po úspechu hry Monster Hunter Rise™ zo začiatku tohto roka hráči v Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin naskočia do sedla mladého jazdca na monštrách z tropickej dediny Mahana.

[Celý článok]

Spoločnosť Nintendo predstavuje konzolu Nintendo Switch (model OLED) so žiarivým sedempalcovým displejom OLED, ktorá sa začne predávať 8. októbra

Rodina konzol Nintendo Switch sa čoskoro rozrastie o nový prírastok. Nintendo Switch (model OLED) bude uvedený na trh 8. októbra, čím hráči získajú ďalší spôsob, ako hrať rozsiahlu knižnicu hier na Nintendo Switch.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.