Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Pikmin 4 vychádza dnes na Nintendo Switch

Dnes vychádza Pikmin 4 pre Nintendo Switch a prináša nové rozkvitnuté dobrodružstvá. Skupina vesmírnych cestovateľov uviazla na podivnej vzdialenej planéte a čaká na záchranu. Ako najnovší členovia záchranného zboru hráči zachytia signály SOS a vydajú sa na prieskum neznámeho sveta obývaného podivnými tvormi.

[Celý článok]

Hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa za prvé tri dni predalo viac ako 10 miliónov kusov po celom svete

Počas prvých troch dní od vydania v piatok 12. mája sa celosvetovo predalo viac ako 10 miliónov kópií hry The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, čím sa stala najrýchlejšie predávaným titulom v sérii. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom sa zároveň stala najrýchlejšie predávanou hrou pre Nintendo Switch v Európe a najrýchlejšie predávanou hrou Nintenda na akejkoľvek konzole v rámci Európy.

[Celý článok]

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom vychádza dnes na Nintendo Switch

V hre The Legend of Zelda: V hre Tears of the Kingdom, ktorá je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch, na vás čaká epické dobrodružstvo na zemi aj v oblakoch Hyrule. Hráči sa vydajú na dobrodružnú výpravu s cieľom odhaliť pravdu o kataklizme, ktorá uvrhla kráľovstvo do chaosu. Je len na ich uvážení, akú cestu si zvolia pri putovaní rozľahlou krajinou a tajomnými ostrovmi vznášajúcimi sa na šírom nebi.

[Celý článok]

Nintendo Switch - OLED model Hra The Legend of Zelda vyjde koncom apríla: Tears of the Kingdom Edition

Nintendo Switch - OLED model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition so špeciálnym vzhľadom inšpirovaným hrou The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom prichádza do obchodov 28. apríla. Táto elegantná nová edícia nesie dizajn hry vrátane známeho emblému Hylian Crest na prednej strane doku.

[Celý článok]

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon sa dnes dostáva k hráčom

Je čas obrátiť stránky knihy v hre Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon pre Nintendo Switch! Táto ilustrovaná kniha o dobrodružnom príbehu mladej čarodejnice v tréningu temných umení vychádza už dnes. Hráči sa môžu pridať k Cereze a jej démonovi Cheshireovi na ceste lesom plným víl, aby objavili korene titulnej čarodejnice Umbry.

[Celý článok]

Plošinovka Kirby's Return to Dream Land Deluxe prichádza na Nintendo Switch

Vydajte sa spolu s ďalšími tromi priateľmi na planétu Popstar, kde si budete raziť cestu farebnými svetmi, aby ste opravili loď záhadného cestovateľa Magolora a zachránili situáciu v hre Kirby's Return to Dream Land Deluxe.

[Celý článok]

Drak Fell povstáva v hre Fire Emblem Engage pre Nintendo Switch, ktorá vychádza dnes

Fire Emblem Engage - najnovšia hra z dlhoročnej série strategických RPG - vychádza dnes na Nintendo Switch.

[Celý článok]

Celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch prekročil 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni

Nintendo práve oznámilo, že celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch v piatok 18. novembra prekročil hranicu 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni predaja. Ide o najúspešnejší prvý víkend pre akúkoľvek hru určenú pre konzolu Nintendo v histórii spoločnosti.

[Celý článok]

V hre Xenoblade Chronicles 3 pre Nintendo Switch nás od dnes čaká napínavé RPG dobrodružstvo

Xenoblade Chronicles 3, najnovší diel kritikmi oceňovanej RPG série, vychádza dnes na Nintendo Switch. Môžeme sa tešiť na veľkolepý príbeh, ktorého ústrednou témou je "život". Xenoblade Chronicles 3 ponúka dokonalý odrazový mostík aj pre nováčikov, ktorí sa chcú ponoriť do obrovského RPG sveta s dynamickými postavami, bohatým príbehom a dobrodružstvom epických rozmerov.

[Celý článok]

Objav osudy troch superveľmocí v hre Fire Emblem Warriors: Three Hopes, ktorá je teraz k dispozícii na Nintendo Switch

Fire Emblem Warriors: Three Hopes, najnovšia hra zo série Warriors, vychádza dnes na Nintendo Switch a odhaľuje doteraz nevypovedaný príbeh zasadený do obľúbeného sveta Fire Emblem: Tri domy.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.