Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon sa dnes dostáva k hráčom

Je čas obrátiť stránky knihy v hre Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon pre Nintendo Switch! Táto ilustrovaná kniha o dobrodružnom príbehu mladej čarodejnice v tréningu temných umení vychádza už dnes. Hráči sa môžu pridať k Cereze a jej démonovi Cheshireovi na ceste lesom plným víl, aby objavili korene titulnej čarodejnice Umbry.

[Celý článok]

Plošinovka Kirby's Return to Dream Land Deluxe prichádza na Nintendo Switch

Vydajte sa spolu s ďalšími tromi priateľmi na planétu Popstar, kde si budete raziť cestu farebnými svetmi, aby ste opravili loď záhadného cestovateľa Magolora a zachránili situáciu v hre Kirby's Return to Dream Land Deluxe.

[Celý článok]

Drak Fell povstáva v hre Fire Emblem Engage pre Nintendo Switch, ktorá vychádza dnes

Fire Emblem Engage - najnovšia hra z dlhoročnej série strategických RPG - vychádza dnes na Nintendo Switch.

[Celý článok]

Celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch prekročil 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni

Nintendo práve oznámilo, že celosvetový predaj hier Pokémon Scarlet a Pokémon Violet pre Nintendo Switch v piatok 18. novembra prekročil hranicu 10 miliónov predaných kusov za prvé tri dni predaja. Ide o najúspešnejší prvý víkend pre akúkoľvek hru určenú pre konzolu Nintendo v histórii spoločnosti.

[Celý článok]

V hre Xenoblade Chronicles 3 pre Nintendo Switch nás od dnes čaká napínavé RPG dobrodružstvo

Xenoblade Chronicles 3, najnovší diel kritikmi oceňovanej RPG série, vychádza dnes na Nintendo Switch. Môžeme sa tešiť na veľkolepý príbeh, ktorého ústrednou témou je "život". Xenoblade Chronicles 3 ponúka dokonalý odrazový mostík aj pre nováčikov, ktorí sa chcú ponoriť do obrovského RPG sveta s dynamickými postavami, bohatým príbehom a dobrodružstvom epických rozmerov.

[Celý článok]

Objav osudy troch superveľmocí v hre Fire Emblem Warriors: Three Hopes, ktorá je teraz k dispozícii na Nintendo Switch

Fire Emblem Warriors: Three Hopes, najnovšia hra zo série Warriors, vychádza dnes na Nintendo Switch a odhaľuje doteraz nevypovedaný príbeh zasadený do obľúbeného sveta Fire Emblem: Tri domy.

[Celý článok]

Futbalová zábava v hre Mario Strikers: Battle League Football sa začína dnes

Mario Strikers: Battle League Football dnes vychádza pre Nintendo Switch a obsahuje hru Strike, v ktorej musí päť hráčov na každej strane spôsobiť na ihrisku čo najväčší chaos, aby zvíťazili.

[Celý článok]

Pozrite si demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick 4. a 5. júna a predveďte svoje futbalové zručnosti

Mario Strikers: Battle League Football vychádza pre Nintendo Switch v piatok 10. júna a hráči, ktorí si chcú titul vyskúšať už čoskoro, si môžu prísť na svoje. Demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick je už k dispozícii na stiahnutie v obchode Nintendo eShop.

[Celý článok]

Švihaj, kopaj a hádž v Nintendo Switch Sports - novej kolekcii športových hier pre Nintendo Switch. Dostaň sa do centra diania ešte dnes

Nintendo Switch Sports - najnovšia hra zo série Wii Sports - dnes vychádza pre Nintendo Switch. V šiestich športoch - futbal, volejbal, bowling, tenis, bedminton a chambari - budete pomocou ovládača Joy-Con vykonávať rôzne pohyby, ktoré vás dovedú k víťazstvu.

[Celý článok]

Vydanie hry Splatoon 3 je naplánované na 9. septembra

Splatoon 3 vyjde v piatok 9. septembra pre konzolu Nintendo Switch. Hráči sa zapoja do atramentom nasiaknutých bitiek naprieč Splatsville a slnkom rozpálenými Splatlands, zatiaľ čo bitky medzi Inklingmi a Octolingmi prinesú nové vylepšenia, zbrane a štýlové oblečenie.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.