Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Zapoj sa do medzinárodnej súťaže v Mario Kart 8 Deluxe. Súťaže medzi českými, maďarskými, poľskými a slovenskými hráčmi sa začnú už budúcu sobotu

Voláme všetkých fanúšikov rýchlych pretekov! Na Veľkonočnú sobotu budete mať možnosť zmerať si sily s ostatnými fanúšikmi Nintenda zo strednej Európy v turnajovom šampionáte Mario Kart 8 Deluxe. Uskutoční sa miestna obdoba turnaja Mario Kart 8 Deluxe Seasonal Circuit, na ktorom budú súťažiť hráči z Českej republiky, Maďarska, Poľska a Slovenska.

[Celý článok]

Kirby and the Forgotten Land vychádza dnes

Kirby and the Forgotten Land pre Nintendo Switch vychádza už dnes! V tejto 3D plošinovke sa hráči vydajú na prieskum úrovní v živom svete, kde je ťažké nájsť civilizáciu. Využívajte Kirbyho schopnosti a vychutnajte si úplne nový režim Mouthful!

[Celý článok]

Naštartujte motory ešte dnes a pretekajte na nových tratiach v hre Mario Kart 8 Deluxe s DLC Booster Course Pass

S hrou Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass sa môžeš vydať na nostalgickú jazdu históriou Mario Kart a prejsť cieľovou čiarou až na 48 remastrovaných tratiach. V rámci tohto plateného DLC bude v priebehu tohto a budúceho roka vydaných šesť balíkov, pričom každý balík bude obsahovať šesť tratí. Všetky trate je možné hrať lokálne aj online. Prvý balík skladieb vychádza už dnes!

[Celý článok]

Chocobo GP je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch

SQUARE ENIX® oznamuje, že Chocobo GP, vzrušujúca pretekárska hra zo sveta Chocobo, je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch. Hráči teraz môžu pretekať na čarovných, no zároveň chaotických tratiach, na ktorých sa objavujú ich obľúbené postavy zo sérií Chocobo a FINAL FANTASY®, vrátane Vivi a Steinera z FINAL FANTASY IX. Na stiahnutie je k dispozícii aj demo Chocobo GP Lite, ktoré hráčom umožňuje zdolávať napínavé trate zo známych lokácií Chocobo a FINAL FANTASY v lokálnom multiplayeri aj vo vybraných režimoch online multiplayeru.

[Celý článok]

Nintendo Switch Sports, veľké platené DLC pre Mario Kart 8 Deluxe a Xenoblade Chronicles 3 prídu na Nintendo Switch ešte tento rok

Budúce dni, týždne a mesiace ponúkajú hráčom Nintenda Switch toľko možností! V najnovšej videoprezentácii Nintendo Direct spoločnosť Nintendo oznámila pestrú ponuku nových hier a obsahu, ktoré prídu na konzolu Nintendo Switch ešte tento rok. Nintendo sa tiež podelilo o nové detaily o už skôr oznámených hrách, vrátane toho, kedy si ich hráči budú môcť zaobstarať.

[Celý článok]

Objavte tajomný svet Kirbyho a zabudnutej krajiny 25. marca

Pridaj sa k silnému a sympatickému hrdinovi Kirbymu v hre Kirby and the Forgotten Land, farebnej 3D plošinovke pre zariadenia Nintendo Switch, v ktorej Kirby časom získa množstvo nových schopností a ktorá je plná zázrakov, divokej prírody a Waddle Dees. Hráči sa na toto dobrodružstvo vydajú už čoskoro, pretože hra vyjde 25. marca!

[Celý článok]

Nintendo Switch má za sebou najlepší týždeň z hľadiska predaja hardvéru a softvéru v Európe

V týždni od 22. novembra sa v Európe predalo viac konzol Nintendo Switch ako v ktoromkoľvek predchádzajúcom týždni v rámci životného cyklu konzoly.

[Celý článok]

Trénuj svoj mozog zábavným spôsobom s rodinou a priateľmi v hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain na Nintendo Switch

Big Brain Academy: Brain vs. Brain prichádza na Nintendo Switch už dnes! V tejto novej hre pre viacerých hráčov, ktorú si môže zahrať každý, si hráči vyskúšajú niekoľko aktivít, ktoré preveria vašu mozgovú kôru a duševnú odolnosť. Celkovo na vás čaká päť kategórií: skúmanie, pamäť, analýza, počítanie a predstavivosť.

[Celý článok]

Bezplatná aktualizácia a platené rozšírenie pre hru Animal Crossing: New Horizons sú už k dispozícii

Do hry Animal Crossing: New Horizons pre Nintendo Switch pribudlo niekoľko nových prídavkov, ktoré obohatia život hráčov na ostrove. Všetci sú pozvaní preskúmať nové možnosti!

[Celý článok]

Mario Party Superstars pre Nintendo Switch vychádza dnes

Čas na párty! Mario Party Superstars, klasická kolekcia obsahujúca stolové hry Mario Party z Nintenda 64 a 100 minihier z celej série Mario Party, vychádza dnes pre Nintendo Switch.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.