Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Futbalová zábava v hre Mario Strikers: Battle League Football sa začína dnes

Mario Strikers: Battle League Football dnes vychádza pre Nintendo Switch a obsahuje hru Strike, v ktorej musí päť hráčov na každej strane spôsobiť na ihrisku čo najväčší chaos, aby zvíťazili.

[Celý článok]

Pozrite si demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick 4. a 5. júna a predveďte svoje futbalové zručnosti

Mario Strikers: Battle League Football vychádza pre Nintendo Switch v piatok 10. júna a hráči, ktorí si chcú titul vyskúšať už čoskoro, si môžu prísť na svoje. Demo Mario Strikers: Battle League Football First Kick je už k dispozícii na stiahnutie v obchode Nintendo eShop.

[Celý článok]

Švihaj, kopaj a hádž v Nintendo Switch Sports - novej kolekcii športových hier pre Nintendo Switch. Dostaň sa do centra diania ešte dnes

Nintendo Switch Sports - najnovšia hra zo série Wii Sports - dnes vychádza pre Nintendo Switch. V šiestich športoch - futbal, volejbal, bowling, tenis, bedminton a chambari - budete pomocou ovládača Joy-Con vykonávať rôzne pohyby, ktoré vás dovedú k víťazstvu.

[Celý článok]

Vydanie hry Splatoon 3 je naplánované na 9. septembra

Splatoon 3 vyjde v piatok 9. septembra pre konzolu Nintendo Switch. Hráči sa zapoja do atramentom nasiaknutých bitiek naprieč Splatsville a slnkom rozpálenými Splatlands, zatiaľ čo bitky medzi Inklingmi a Octolingmi prinesú nové vylepšenia, zbrane a štýlové oblečenie.

[Celý článok]

Zapoj sa do medzinárodnej súťaže v Mario Kart 8 Deluxe. Súťaže medzi českými, maďarskými, poľskými a slovenskými hráčmi sa začnú už budúcu sobotu

Voláme všetkých fanúšikov rýchlych pretekov! Na Veľkonočnú sobotu budete mať možnosť zmerať si sily s ostatnými fanúšikmi Nintenda zo strednej Európy v turnajovom šampionáte Mario Kart 8 Deluxe. Uskutoční sa miestna obdoba turnaja Mario Kart 8 Deluxe Seasonal Circuit, na ktorom budú súťažiť hráči z Českej republiky, Maďarska, Poľska a Slovenska.

[Celý článok]

Kirby and the Forgotten Land vychádza dnes

Kirby and the Forgotten Land pre Nintendo Switch vychádza už dnes! V tejto 3D plošinovke sa hráči vydajú na prieskum úrovní v živom svete, kde je ťažké nájsť civilizáciu. Využívajte Kirbyho schopnosti a vychutnajte si úplne nový režim Mouthful!

[Celý článok]

Naštartujte motory ešte dnes a pretekajte na nových tratiach v hre Mario Kart 8 Deluxe s DLC Booster Course Pass

S hrou Mario Kart 8 Deluxe - Booster Course Pass sa môžeš vydať na nostalgickú jazdu históriou Mario Kart a prejsť cieľovou čiarou až na 48 remastrovaných tratiach. V rámci tohto plateného DLC bude v priebehu tohto a budúceho roka vydaných šesť balíkov, pričom každý balík bude obsahovať šesť tratí. Všetky trate je možné hrať lokálne aj online. Prvý balík skladieb vychádza už dnes!

[Celý článok]

Chocobo GP je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch

SQUARE ENIX® oznamuje, že Chocobo GP, vzrušujúca pretekárska hra zo sveta Chocobo, je teraz k dispozícii pre Nintendo Switch. Hráči teraz môžu pretekať na čarovných, no zároveň chaotických tratiach, na ktorých sa objavujú ich obľúbené postavy zo sérií Chocobo a FINAL FANTASY®, vrátane Vivi a Steinera z FINAL FANTASY IX. Na stiahnutie je k dispozícii aj demo Chocobo GP Lite, ktoré hráčom umožňuje zdolávať napínavé trate zo známych lokácií Chocobo a FINAL FANTASY v lokálnom multiplayeri aj vo vybraných režimoch online multiplayeru.

[Celý článok]

Nintendo Switch Sports, veľké platené DLC pre Mario Kart 8 Deluxe a Xenoblade Chronicles 3 prídu na Nintendo Switch ešte tento rok

Budúce dni, týždne a mesiace ponúkajú hráčom Nintenda Switch toľko možností! V najnovšej videoprezentácii Nintendo Direct spoločnosť Nintendo oznámila pestrú ponuku nových hier a obsahu, ktoré prídu na konzolu Nintendo Switch ešte tento rok. Nintendo sa tiež podelilo o nové detaily o už skôr oznámených hrách, vrátane toho, kedy si ich hráči budú môcť zaobstarať.

[Celý článok]

Objavte tajomný svet Kirbyho a zabudnutej krajiny 25. marca

Pridaj sa k silnému a sympatickému hrdinovi Kirbymu v hre Kirby and the Forgotten Land, farebnej 3D plošinovke pre zariadenia Nintendo Switch, v ktorej Kirby časom získa množstvo nových schopností a ktorá je plná zázrakov, divokej prírody a Waddle Dees. Hráči sa na toto dobrodružstvo vydajú už čoskoro, pretože hra vyjde 25. marca!

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.