Webové stránky používají v rámci poskytování služeb cookies. Pokud budete nadále využívat naše služby, předpokládáme, že souhlasíte s jejich používáním.

Trénuj svoj mozog zábavným spôsobom s rodinou a priateľmi v hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain na Nintendo Switch

Big Brain Academy: Brain vs. Brain prichádza na Nintendo Switch už dnes! V tejto novej hre pre viacerých hráčov, ktorú si môže zahrať každý, si hráči vyskúšajú niekoľko aktivít, ktoré preveria vašu mozgovú kôru a duševnú odolnosť. Celkovo na vás čaká päť kategórií: skúmanie, pamäť, analýza, počítanie a predstavivosť.

[Celý článok]

Mario Party Superstars pre Nintendo Switch vychádza dnes

Čas na párty! Mario Party Superstars, klasická kolekcia obsahujúca stolové hry Mario Party z Nintenda 64 a 100 minihier z celej série Mario Party, vychádza dnes pre Nintendo Switch.

[Celý článok]

Konzola Nintendo Switch - OLED model a Metroid Dread dnes

Najnovší prírastok do rodiny zariadení Nintendo Switch je dnes k dispozícii v obchodoch. Model Nintendo Switch - OLED má podobné celkové rozmery ako konzola Nintendo Switch, ale väčší, živý 7-palcový OLED displej s výraznými farbami a vysokým kontrastom. Táto nová konzola poskytuje hráčom ďalšie možnosti, ako si vychutnať rozsiahlu a stále rastúcu knižnicu hier pre Nintendo Switch, nech už si ju užijú akokoľvek a kdekoľvek.

[Celý článok]

WarioWare: Get It Together! je už vonku na Nintendo Switch

WarioWare: Get It Together! vychádza na Nintendo Switch - a tentoraz musia hráči pomôcť Wariovi a jeho posádke prekonať svet mikrohier. Prvýkrát v sérii môžu fanúšikovia hrať za rôzne postavy zo sveta WarioWare v rôznych herných režimoch vrátane príbehového režimu, režimu Variety Pack pozostávajúceho z 10 maniakálnych režimov, ktoré si môžete vyskúšať vy a až traja ďalší hráči, a online výziev.

[Celý článok]

Využi svoj dôvtip v hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain, ktorá príde na Nintendo Switch 3. decembra

Túto sviatočnú sezónu sa pripravte na poriadnu dávku mozgovej záťaže pri hre Big Brain Academy: Brain vs. Brain pre Nintendo Switch, novej zábavnej párty hre pre viacerých hráčov, ktorú si môže zahrať každý!

[Celý článok]

Game Builder Garage pre Nintendo Switch sa dostane do európskych obchodov 10. septembra

Hra Builder Garage pre Nintendo Switch, ktorá bola prvýkrát vydaná na Nintendo eShope 11. júna, bude od 10. septembra dostupná vo fyzickej podobe u predajcov v Európe.

[Celý článok]

Hra Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin je už dostupná pre Nintendo Switch

Vydanie očakávanej hry Monster Hunter Stories™ 2: Wings of Ruin pre Nintendo Switch™ prináša úplne nové dobrodružstvo do oceňovanej a najpredávanejšej série Monster Hunter™. Po úspechu hry Monster Hunter Rise™ zo začiatku tohto roka hráči v Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin naskočia do sedla mladého jazdca na monštrách z tropickej dediny Mahana.

[Celý článok]

Spoločnosť Nintendo predstavuje konzolu Nintendo Switch (model OLED) so žiarivým sedempalcovým displejom OLED, ktorá sa začne predávať 8. októbra

Rodina konzol Nintendo Switch sa čoskoro rozrastie o nový prírastok. Nintendo Switch (model OLED) bude uvedený na trh 8. októbra, čím hráči získajú ďalší spôsob, ako hrať rozsiahlu knižnicu hier na Nintendo Switch.

[Celý článok]

Mario Golf: Super Rush dnes vychádza na Nintendo Switch

Mario Golf: Super Rush je návratom série Mario Golf s jej doteraz najrýchlejším pokračovaním. Hra vychádza dnes na Nintendo Switch a umožňuje hráčom pripojiť sa k množstvu hrdinov z Hubového kráľovstva v rôznych režimoch pre viacerých hráčov alebo hrať samostatne.

[Celý článok]

Nintendo odhalilo množstvo nových funkcií v rámci prezentácie Nintendo Direct E3 2021

Počas takmer 40-minútovej videoprezentácie Nintendo Direct na veľtrhu E3 2021 spoločnosť Nintendo predstavila množstvo nových hier pre konzolu Nintendo Switch, z ktorých mnohé vyjdú ešte tento rok.

[Celý článok]


E-mailový spravodaj

Zľavy, akcie, novinky? Buďte prvý kto o nich vie. Zadajte svoj e-mail a nenechajte si ich ujsť.